The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
челно стъкло за 940 - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Volvo cars (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Volvo 9xx модели (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Thread: челно стъкло за 940 (/showthread.php?tid=24725)

Pages: 1 2 3


Re: челно стъкло за 940 - motolover - 03-23-2018

Колко му искаш на стъклото?


Re: челно стъкло за 940 - killara - 03-23-2018

За 10 лв мога да го дам


Re: челно стъкло за 940 - motolover - 03-23-2018

Няма как да ти откажа, ако може с уплътнението, ако е здраво.Пращай на адрес:София, офис Еконт Изток, получател Калин Вичев, тел. 0889656942. А между другото ако ти се намират и две врътки за прозорци.......


Re: челно стъкло за 940 - killara - 03-23-2018

Утре мога да ти го пратя . Кажи само ляво или дясно беше стъклото


Re: челно стъкло за 940 - motolover - 03-23-2018

Неподвижното стъкло на задна дясна врата. Виж и за врътките с които се дигат и свалят стъклата-трябват ми 2 броя.


Re: челно стъкло за 940 - killara - 03-23-2018

Врътки нямам ,моите все са били електрически


Re: челно стъкло за 940 - motolover - 03-23-2018

Ok,давай стъклото.
Поздрави.


Re: челно стъкло за 940 - bg_tiger1978 - 03-23-2018

killara Wrote:Цялата врата от седмица може и да не ти свърши много рабора . Имат някой разлики които са от съществено значение . Ако ти трябва малкото стъкло имам и мога да ти го пратя . Задни врати от деветка продава дидо от новия УС.
Не само продавам, мисля да ги засилвам на вторични със стъкла, всичко, нямам вече място за съжаление.


Re: челно стъкло за 940 - mevdo - 03-24-2018

bg_tiger1978 Wrote:
killara Wrote:Цялата врата от седмица може и да не ти свърши много рабора . Имат някой разлики които са от съществено значение . Ако ти трябва малкото стъкло имам и мога да ти го пратя . Задни врати от деветка продава дидо от новия УС.
Не само продавам, мисля да ги засилвам на вторични със стъла, всичко, нямам вече място за съжаление.

A, такива да си ги нямаме !
Какви вторични суровини!
Най- близкия пункт на "вт.суровини" до вас, е на Товарна гара..... :o :mrgreen:


Re: челно стъкло за 940 - bg_tiger1978 - 03-24-2018

mevdo Wrote:
bg_tiger1978 Wrote:
killara Wrote:Цялата врата от седмица може и да не ти свърши много рабора . Имат някой разлики които са от съществено значение . Ако ти трябва малкото стъкло имам и мога да ти го пратя . Задни врати от деветка продава дидо от новия УС.
Не само продавам, мисля да ги засилвам на вторични със стъла, всичко, нямам вече място за съжаление.

A, такива да си ги нямаме !
Какви вторични суровини!
Най- близкия пункт на "вт.суровини" до вас, е на Товарна гара..... :o :mrgreen:
Тогава място за задна врата на багажник, дясно предна и задна, калник, два амортисьора с пружина, диск, спирачен апарат и.т.