The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Важни Теми (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=33)
+--- Thread: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ (/showthread.php?tid=2923)



Re: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ - graf_bezuhoff - 01-18-2009

А пък аз не съм гребал на Камен бряг (господин Кангалов беше пуснал едни зарибяващи снимки оттам, че даже се беше и припознал в едно кану). Най-добре да поправим грешката.
И на язовир Цонево не съм гребал (миналата година беше хладно) та ако правите среща там, много сме навити, но на по-топличко.
Та това са ми по-значимите мераци във вашия регион. Дай боже да ги сбъднем!
(Пък ако и Кметъла извади нещо от ръкавите...)


Re: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ - Kangalov - 01-18-2009

Ти само ела.На Камен бряг има един голям казан за ракия и ще Ти позволим, да гребеш със шепи от него... Big Grin

А на Ченге знаеш какво има ...Само да Ти се гребе . :roll:


Re: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ - npackoBko - 01-26-2009

miro343 Wrote:Пламене поздравявам те за инициативноста!ама айде да е на терапията а ?
За друго искам да ви пиша....майната им на отчетите ,чл внос ,кой какво казал и т.н искам всеки да предложи нещо по-значимо което желае да направим тази година.на мен лично ми се въртят в главата 2 идей
1 на пролет ще ви заведа в едно забравено от времето място ----св.Марина (20-25) км. от варна---организацията поемам изцяло аз
2 със или без ваше участие съм решил да разходя семейството до замъкът на граф Дракула(оказа се че са 3 :wink: )все още си уточнявам маршрута и разходите за 2-3 дни
ще се радвам ако някой се закачи и го направим клубно мероприятие
пиша всичко това сега ,да няма после ---ама що не каза на време :roll:

И за двете мероприятия пиши 2 спътника (мене и жената), щото както каза един колега: г.з път да види Big Grin


Re: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ - Zdravko_850 - 01-27-2009

miro343 Wrote:на мен лично ми се въртят в главата 2 идеи
1 на пролет ще ви заведа в едно забравено от времето място ----св.Марина (20-25) км. от варна---организацията поемам изцяло аз
2 със или без ваше участие съм решил да разходя семейството до замъкът на граф Дракула(оказа се че са 3 :wink: )все още си уточнявам маршрута и разходите за 2-3 дни
ще се радвам ако някой се закачи и го направим клубно мероприятие
пиша всичко това сега ,да няма после ---ама що не каза на време :roll:

Зная за първата ти идея и чакам осъществяването и с нетърпение.
Втората идея за Дракула,също ми допада.Ако сме живи и здрави и парите позволят
ще ти направим компания с моето семейство до Румъния.
Предполагам че и други ще се включат.Сам трудно се пътува Big Grin
Браво Миро



Re: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ - Yo_plam - 01-27-2009

И ние ще доидем ,идеята е страхотана . Няма какво да се бавим ,направо да се организираме за следващата среща ,какво ще кажете ?


Re: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ - miro343 - 01-29-2009

то добре ,ама мзй ще се наложи на децата да вадя паспорти.голямата наскоро ходи в италия и има ,но малкия незная май ще трябва ?тъй че някой ако е наясно --да пише!


Re: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ - ipdown - 01-29-2009

За Румъния не трябват паспорти. Освен може би ако нямат децата лични карти. Тогава не знам..


Re: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ - Cavalera - 01-29-2009

За децата задължително трябват. Все пак трябва да можеш да докажеш че не си го скраднал някъде от румънско.


Re: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ - mevdo - 01-29-2009

Паспорти за децата под 14 г - когато им се издават лични карти - са задължителни при каквото и да е излизане извън България! Освен това за тези които за първи път ще изваждат паспорт на детето си искам да кажа да не се помайват , ами да си стартират процедурата , защото е необходимо време около един месец, правят се проверки, разпитват се комшии дали детето наистина живее на посочения адрес и разни други. При повторно вадене или презаверка става за три дни или експресно за два часа - нещо такова..... :!:


Re: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ - gadnia_metal - 01-30-2009

ако има лична карта мисля, че няма проблем за румъния. ако не паспорт. никой не може да излезе без някакъв документ за самоличност