The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
НАЦИОНАЛНА СРЕЩА - НОВА АНКЕТА И ОКОНЧАТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ! - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Общ форум (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Volvo срещи (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Thread: НАЦИОНАЛНА СРЕЩА - НОВА АНКЕТА И ОКОНЧАТЕЛНО ЗАПИСВАНЕ! (/showthread.php?tid=3765)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


- gadnia_metal - 06-01-2008

тц, не става :evil:
първо загряваме по поляните, после гасим страстите с бири пред тв-то. Мачовете са от 19 ч и 21,45 ч
само не знам откриването точно в колко е


- gadnia_metal - 06-01-2008

тц, не става :evil:
първо загряваме по поляните, после гасим страстите с бири пред тв-то. Мачовете са от 19 ч и 21,45 ч
само не знам откриването точно в колко е


- Pavko - 06-01-2008

Не е ли време да се коментира вече оформянето на софийската колона (и останалите де, ако го правят) в колко часа и къде?!? А след това и събирането на всички колони някъде по пътя...?!?


- Pavko - 06-01-2008

Не е ли време да се коментира вече оформянето на софийската колона (и останалите де, ако го правят) в колко часа и къде?!? А след това и събирането на всички колони някъде по пътя...?!?


- Pavko - 06-01-2008

gadnia_metal Wrote:тц, не става :evil:
първо загряваме по поляните, после гасим страстите с бири пред тв-то. Мачовете са от 19 ч и 21,45 ч
само не знам откриването точно в колко е

Да взема 7 инчовият шпионин за колата, ама нали ще го дават по Диема, няма как да стане с ефирно улавяне.... :evil:

Така че освен телевизор трябва да търсиш и приемане на Диема като екстра Smile


- Pavko - 06-01-2008

gadnia_metal Wrote:тц, не става :evil:
първо загряваме по поляните, после гасим страстите с бири пред тв-то. Мачовете са от 19 ч и 21,45 ч
само не знам откриването точно в колко е

Да взема 7 инчовият шпионин за колата, ама нали ще го дават по Диема, няма как да стане с ефирно улавяне.... :evil:

Така че освен телевизор трябва да търсиш и приемане на Диема като екстра Smile


- зеления - 06-01-2008

Заралии можем да чакаме Софийската, Пловдивската и Хасковската група и заедно да тръгнем към Казанлък.Най удобно ще е накрая на околовръсното точно преди отбивката за Казанлък.По знамето и колите ще ни познаете да нетърся стоп палка .Само кажете кога ще тръгвате че да знаем в колко да ви стопираме. Big Grin


- зеления - 06-01-2008

Заралии можем да чакаме Софийската, Пловдивската и Хасковската група и заедно да тръгнем към Казанлък.Най удобно ще е накрая на околовръсното точно преди отбивката за Казанлък.По знамето и колите ще ни познаете да нетърся стоп палка .Само кажете кога ще тръгвате че да знаем в колко да ви стопираме. Big Grin


- Kangalov - 06-01-2008

Днес на Варненската среща се уточнихме за тръгване около 9 часа на 7 ми .От бенза на Лукоил на изхода за магистралата.Забираме хората от Шумен и Търговище и през Омурташкия проход на петолъчката ,където ще ни чакат клубарите от Бургас .

Други персони нон грата ,ще пътуваме във петък и с коя колона ще пристигнем не се знае . Big Grin Big Grin Big Grin

Ще се опитам да Ви посрещна в Казанлък и да Ви наснимам подобаващо.Също ще видим и с духовата музика и местните медии ,какви ще ги свършим . :lol: :lol: :lol:


- Kangalov - 06-01-2008

Днес на Варненската среща се уточнихме за тръгване около 9 часа на 7 ми .От бенза на Лукоил на изхода за магистралата.Забираме хората от Шумен и Търговище и през Омурташкия проход на петолъчката ,където ще ни чакат клубарите от Бургас .

Други персони нон грата ,ще пътуваме във петък и с коя колона ще пристигнем не се знае . Big Grin Big Grin Big Grin

Ще се опитам да Ви посрещна в Казанлък и да Ви наснимам подобаващо.Също ще видим и с духовата музика и местните медии ,какви ще ги свършим . :lol: :lol: :lol: