The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Всичко за 1 лев - може и за по бира - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Пазар (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Продава (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Thread: Всичко за 1 лев - може и за по бира (/showthread.php?tid=3913)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Re: Всичко за 1 лев - може и за по бира - qnko_venelinov - 05-28-2010

Ясно ми е за какво се използва и как.
Big Grin Може да не съм се изразил на професионален език.


Re: Всичко за 1 лев - може и за по бира - Ivo - 06-24-2010

Подарявам детски велосипед 12",има следи от употреба,нови помощни колела.Ако някой прояви интерес,ще го снимам.


Re: Всичко за 1 лев - може и за по бира - tonyfireman - 06-24-2010

Резервна гума с джанта Волво тип патерица. Става за 440-ките и 460-ките. Аз я ползвах на старата 3-ка, за да ми заема малко място в багажника. Ако някой му трябва - да свирка. :roll:


Re: Всичко за 1 лев - може и за по бира - lambi293 - 06-24-2010

tonyfireman Wrote:Резервна гума с джанта Волво тип патерица. Става за 440-ките и 460-ките. Аз я ползвах на старата 3-ка, за да ми заема малко място в багажника. Ако някой му трябва - да свирка. :roll:
Свиря , свиря ама не чуваш давай я , че ако слагам газ голямата ще ми пречи и щях да търся патерица.Пък почерпката от мене.


Re: Всичко за 1 лев - може и за по бира - tonyfireman - 06-25-2010

lambi293 Wrote:
tonyfireman Wrote:Резервна гума с джанта Волво тип патерица. Става за 440-ките и 460-ките. Аз я ползвах на старата 3-ка, за да ми заема малко място в багажника. Ако някой му трябва - да свирка. :roll:
Свиря , свиря ама не чуваш давай я , че ако слагам газ голямата ще ми пречи и щях да търся патерица.Пък почерпката от мене.
Имаш я. Следващата седмица като мине националната ще я метна в колата и или ще ти я оставя като минавам покрай работата ти или ще пием по кафе в Дружбите.
Поздрави!


Re: Всичко за 1 лев - може и за по бира - lambi293 - 06-25-2010

tonyfireman Wrote:
lambi293 Wrote:
tonyfireman Wrote:Резервна гума с джанта Волво тип патерица. Става за 440-ките и 460-ките. Аз я ползвах на старата 3-ка, за да ми заема малко място в багажника. Ако някой му трябва - да свирка. :roll:
Свиря , свиря ама не чуваш давай я , че ако слагам газ голямата ще ми пречи и щях да търся патерица.Пък почерпката от мене.
Имаш я. Следващата седмица като мине националната ще я метна в колата и или ще ти я оставя като минавам покрай работата ти или ще пием по кафе в Дружбите.
Поздрави!
О,К


Re: Всичко за 1 лев - може и за по бира - yuckuJackD - 07-08-2010

Не следя темата, затова нека свиркането да е на ЛС
От Русе съм и има 3 пръскалки за челно стъкло за даване (от S80) и 2 от S40 (ако ги намеря), те са еднакви всичките значи имам 5 (с опция да са само 3, че не съм сигурен от 40-ката в кой шкаф са, но все ще излязат). Да поясня - здрави са си, просто съм си оборудвал колите с тези от по-новите Волва (дъждопръскащите ха-ха-ха), демек пръскат с по 2 струйки, както са си от завода.


Re: Всичко за 1 лев - може и за по бира - qnko_venelinov - 07-09-2010

yuckuJackD Wrote:Не следя темата, затова нека свиркането да е на ЛС
От Русе съм и има 3 пръскалки за челно стъкло за даване (от S80) и 2 от S40 (ако ги намеря), те са еднакви всичките значи имам 5 (с опция да са само 3, че не съм сигурен от 40-ката в кой шкаф са, но все ще излязат). Да поясня - здрави са си, просто съм си оборудвал колите с тези от по-новите Волва (дъждопръскащите ха-ха-ха), демек пръскат с по 2 струйки, както са си от завода.
колега може ли да помоля за снимка зада видя дали ще ми паснат,че аз пък съм направо на маркучетата и при мен не пръскат а направо можеш да се къпеш на тях и след три четири пръскания свършва течноста в казанчето :mrgreen:


Re: Всичко за 1 лев - може и за по бира - yuckuJackD - 07-11-2010

Ако това, което си написал в профила си :"1991 Volvo 460" е вярно, значи за теб не стават. Имаше тема и някой беше споменал номера и цената им в МП (бяха под 10 лева бройката).... сега ще се разровя за темата, дано да ти е полезна
ето я дано ти свърши работа. Въпросните пръскалки който са ми излишни са за монтиране на капака, а твоите са под чистачките и са като "пишки". Припомних си темата - там номера на твоите го няма, само се споменава, че е около 7 лв, бройката.
УСПЕХ


Re: Всичко за 1 лев - може и за по бира - sasho_bg3 - 07-11-2010

qnko_venelinov Wrote:колега може ли да помоля за снимка зада видя дали ще ми паснат,че аз пък съм направо на маркучетата и при мен не пръскат а направо можеш да се къпеш на тях и след три четири пръскания свършва течноста в казанчето :mrgreen:
Ти направо утрепа рибата бре Big Grin Big Grin Big Grin