The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/printthread.php 207 get_post_attachments



Волво Клуб - България
Всичко за 1 лев - може и за по бира - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Пазар (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Forum: Продава (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Thread: Всичко за 1 лев - може и за по бира (/showthread.php?tid=3913)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Re: Всичко за 1 лев - може и за по бира - tonyfireman - 09-18-2008

Резервна гума тип патерица с надпис Волво на джантата. Размерите на дупките са 4х100 мм, т.е. за старите 3-ки и 4-ки. Остана ми от предното Волво. Ако на някой ще му свърши работа, да каже да я нося на следващата среща Smile А той да носи бирата Big Grin
А и 4 броя метални джанти 4х100 мм на 13 цола. Пак от същата 3-ка.

Поздрави!


Re: Всичко за 1 лев - може и за по бира - tonyfireman - 09-18-2008

Резервна гума тип патерица с надпис Волво на джантата. Размерите на дупките са 4х100 мм, т.е. за старите 3-ки и 4-ки. Остана ми от предното Волво. Ако на някой ще му свърши работа, да каже да я нося на следващата среща Smile А той да носи бирата Big Grin
А и 4 броя метални джанти 4х100 мм на 13 цола. Пак от същата 3-ка.

Поздрави!


Re: Всичко за 1 лев - може и за по бира - gogo - 09-19-2008

Така. Предлагам бартер - една колонка за предната врата на 460 срещу пластмасовите решетки за същите колонки и най-вече за шофьорската. говорителя работи - другия се скапа и се смениха и двата. Мисля че беше кенууд.


Re: Всичко за 1 лев - може и за по бира - gogo - 09-19-2008

Така. Предлагам бартер - една колонка за предната врата на 460 срещу пластмасовите решетки за същите колонки и най-вече за шофьорската. говорителя работи - другия се скапа и се смениха и двата. Мисля че беше кенууд.


Re: Всичко за 1 лев - може и за по бира - 480Turbo - 09-23-2008

Gorgo Wrote:Подарявам хендсфрий за кола. Марката е Ericsson. Има стойка за телефон, контролния модул и кабелите. Няма го говорителя и микрофона - те се свързват с обикновен жак. Буксата за телефона е от стария стандарт за Sony Ericsson.

Може ли снимки май ще ми свърши работа


Re: Всичко за 1 лев - може и за по бира - 480Turbo - 09-23-2008

Gorgo Wrote:Подарявам хендсфрий за кола. Марката е Ericsson. Има стойка за телефон, контролния модул и кабелите. Няма го говорителя и микрофона - те се свързват с обикновен жак. Буксата за телефона е от стария стандарт за Sony Ericsson.

Може ли снимки май ще ми свърши работа


Re: Всичко за 1 лев - може и за по бира - Gorgo - 09-24-2008

480Turbo Wrote:Може ли снимки май ще ми свърши работа
Ето снимките[Image: attachment.php?thumbnail=5710][Image: attachment.php?thumbnail=5712][Image: attachment.php?thumbnail=5711]


Re: Всичко за 1 лев - може и за по бира - Gorgo - 09-24-2008

480Turbo Wrote:Може ли снимки май ще ми свърши работа
Ето снимките            


Re: Всичко за 1 лев - може и за по бира - Garfield - 09-26-2008

480Turbo Wrote:
Gorgo Wrote:Подарявам хендсфрий за кола. Марката е Ericsson. Има стойка за телефон, контролния модул и кабелите. Няма го говорителя и микрофона - те се свързват с обикновен жак. Буксата за телефона е от стария стандарт за Sony Ericsson.

Може ли снимки май ще ми свърши работа

Върши ли ти работа?
'щото на мен ще ми е перфектен.....
Ако го взимаш.... ако не, да го пазаря аз?


Re: Всичко за 1 лев - може и за по бира - Garfield - 09-26-2008

480Turbo Wrote:
Gorgo Wrote:Подарявам хендсфрий за кола. Марката е Ericsson. Има стойка за телефон, контролния модул и кабелите. Няма го говорителя и микрофона - те се свързват с обикновен жак. Буксата за телефона е от стария стандарт за Sony Ericsson.

Може ли снимки май ще ми свърши работа

Върши ли ти работа?
'щото на мен ще ми е перфектен.....
Ако го взимаш.... ако не, да го пазаря аз?