The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Форумът - нов и блестящ - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Архив (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: Стари/ненужни теми (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Thread: Форумът - нов и блестящ (/showthread.php?tid=4513)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


Re: Форумът - нов и блестящ - graf_bezuhoff - 10-11-2008

Кефи ме новата визия!

Дано всички ние я приемем като знак за ново начало и се отърсим от всички негативи напоследък!

И всички готини моменти се върнат, "както преди..."


Re: Форумът - нов и блестящ - graf_bezuhoff - 10-11-2008

Кефи ме новата визия!

Дано всички ние я приемем като знак за ново начало и се отърсим от всички негативи напоследък!

И всички готини моменти се върнат, "както преди..."


Re: Форумът - нов и блестящ - Zdravko_850 - 10-12-2008

graf_bezuhoff Wrote:Кефи ме новата визия!

Дано всички ние я приемем като знак за ново начало и се отърсим от всички негативи напоследък!

И всички готини моменти се върнат, "както преди..."

Подкрепям те напълно графе :thumbright:
Честита нова визия на форумчето на всички ви
Да аплодираме заедно тези които го направиха =D> =D> =D> :notworthy: :notworthy: :notworthy:


Re: Форумът - нов и блестящ - Zdravko_850 - 10-12-2008

graf_bezuhoff Wrote:Кефи ме новата визия!

Дано всички ние я приемем като знак за ново начало и се отърсим от всички негативи напоследък!

И всички готини моменти се върнат, "както преди..."

Подкрепям те напълно графе :thumbright:
Честита нова визия на форумчето на всички ви
Да аплодираме заедно тези които го направиха =D> =D> =D> :notworthy: :notworthy: :notworthy:


Re: Форумът - нов и блестящ - sasho_bg3 - 10-12-2008

Подкрепям по горе казавото от колегите.Поздравления за всички които са се потрудили =D> =D> =D> =D> =D> =D>


Re: Форумът - нов и блестящ - sasho_bg3 - 10-12-2008

Подкрепям по горе казавото от колегите.Поздравления за всички които са се потрудили =D> =D> =D> =D> =D> =D>


Re: Форумът - нов и блестящ - bell - 10-12-2008

На хубавото как може да не кажеш БРАВО! Поздравления и от мен и стискам палци нещата в клуба да са на 6 ... или поне на 5. Знам че не е по темата но апелирам всички които в последната седмица взеха радикални решения да размислят още веднъж защото имаме нужда от тях.
VOLVO FOREVER!


Re: Форумът - нов и блестящ - bell - 10-12-2008

На хубавото как може да не кажеш БРАВО! Поздравления и от мен и стискам палци нещата в клуба да са на 6 ... или поне на 5. Знам че не е по темата но апелирам всички които в последната седмица взеха радикални решения да размислят още веднъж защото имаме нужда от тях.
VOLVO FOREVER!


Re: Форумът - нов и блестящ - Mitachi850 - 10-12-2008

Дааааа така ми харесва много ама много повече---Адмираций за хората чиято заслуга е новото лице на Волво клуб България :wink:


Re: Форумът - нов и блестящ - Mitachi850 - 10-12-2008

Дааааа така ми харесва много ама много повече---Адмираций за хората чиято заслуга е новото лице на Волво клуб България :wink: