The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Среща на 30.07.2006г (Неделя) 12:30 пред НИМ - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Архив (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Forum: Стари/ненужни теми (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Thread: Среща на 30.07.2006г (Неделя) 12:30 пред НИМ (/showthread.php?tid=691)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


- GT1 - 07-20-2006

Mishell Wrote:.. Аз си знаех,че въпросната думичка ще отвори интересна дискусия...

Абе, Шефе!
Като си знаела, що си го написала?...
Tongue


- GT1 - 07-20-2006

Mishell Wrote:.. Аз си знаех,че въпросната думичка ще отвори интересна дискусия...

Абе, Шефе!
Като си знаела, що си го написала?...
Tongue


- Efri 850 - 07-20-2006

Аз съм от 25.08 на Ахтопол - но чат пат ще се разкарваме и нагоре - на разходки.
Инак съм на Силистар - плажа - тих спокоен 2лв. такса за колата - няма лайна на брега - има и скали за гмуркане - абе с 2 думи - рай.


- Efri 850 - 07-20-2006

Аз съм от 25.08 на Ахтопол - но чат пат ще се разкарваме и нагоре - на разходки.
Инак съм на Силистар - плажа - тих спокоен 2лв. такса за колата - няма лайна на брега - има и скали за гмуркане - абе с 2 думи - рай.


- Mishell - 07-20-2006

GT1 Wrote:
Mishell Wrote:.. Аз си знаех,че въпросната думичка ще отвори интересна дискусия...

Абе, Шефе!
Като си знаела, що си го написала?...
Tongue

За да видя дали ще се окажа права за реакциите ви Big Grin .И познах,забавно е,какво толкова :lol:


- Mishell - 07-20-2006

GT1 Wrote:
Mishell Wrote:.. Аз си знаех,че въпросната думичка ще отвори интересна дискусия...

Абе, Шефе!
Като си знаела, що си го написала?...
Tongue

За да видя дали ще се окажа права за реакциите ви Big Grin .И познах,забавно е,какво толкова :lol:


- gadnia_metal - 07-20-2006

че то тва си беше ясно от самото начало. Колкото пъти съм пожелал на жена да я "прекарат", винаги са ме поправяли Big Grin
а не виждам какво толкова страшно или лошо има в цялата тая работа. Big Grin Big Grin Big Grin


- gadnia_metal - 07-20-2006

че то тва си беше ясно от самото начало. Колкото пъти съм пожелал на жена да я "прекарат", винаги са ме поправяли Big Grin
а не виждам какво толкова страшно или лошо има в цялата тая работа. Big Grin Big Grin Big Grin


- Pavko - 07-20-2006

На някоя от другите срещи идвам и аз, но сега ближа рани, щото Волвото дето щях да си купувам се оказа с някои проблемчета и се отказах Sad А за вкарването, изкарването и прекарването май се изписа достатъчно Smile


- Pavko - 07-20-2006

На някоя от другите срещи идвам и аз, но сега ближа рани, щото Волвото дето щях да си купувам се оказа с някои проблемчета и се отказах Sad А за вкарването, изкарването и прекарването май се изписа достатъчно Smile