The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Volvo cars (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Thread: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори (/showthread.php?tid=8435)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


Re: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - n_volvovici - 04-01-2012

Здравейте Smile От месец почти съм нов собственик на S60 2001 и се регнах във форума. От скоро се мъча да оправя централното- отключва само предните 2 врати, а не заключва ( алармата въобще не бачка, даже багажника го отварям само с ключ ). В началото даваше грешки че са отворени задните врати( а те не са ) и незнам от какво може да е. Ако имате идея или сте оправяли такъв проблем моля пишете.
Благодаря и поздрави!


Re: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - Tisho - 04-01-2012

n_volvovici Wrote:Здравейте Smile От месец почти съм нов собственик на S60 2001 и се регнах във форума. От скоро се мъча да оправя централното- отключва само предните 2 врати, а не заключва ( алармата въобще не бачка, даже багажника го отварям само с ключ ). В началото даваше грешки че са отворени задните врати( а те не са ) и незнам от какво може да е. Ако имате идея или сте оправяли такъв проблем моля пишете.
Благодаря и поздрави!

Капачката на резервоара работи ли и заключването?


Re: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - WAL - 04-02-2012

Здравей,Роби интересувам се възможно ли е на D5 185 к.с софтуерно да стане като новия двигател 205 к.с.
колата е ХС90.


Re: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - tzekol7 - 04-16-2012

Роби имам въпрос. След като си оправих клаксона, ми светна лампата на еърбега и доколкото разбрах щом свети нямам такъв. Колко струва изчистването на грешката при вас. Колата е В40, 2.0, 140 кс, 1998г. Благодаря


Re: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - Stella_G - 04-28-2012

Здравейте,
От 2 дни имам проблем със стартирането на колата. Без предишни оплаквания, признаци или проблеми, след като само около ден и половина не е била карана, отказва да запали; по-точно централното отключване не работи (наложи се да я отворя с малкия ключ), а при опит да я запаля няма никаква индикация на таблото. При завъртане във всички възможни позиции 1, 2 или 3та, за да запаля - колата не отчита никакви сигнални индикации - нито лампи светват, нито съобщения се изписват.. нищо! Алармата или червената лампата в колата също не мига.
Не знам откъде да започна, не знам и какво да проверя. Има различни версии като акумолатор; батерия на имобилайзер (която не знам къде да търся). Моля ви посъветвайте ме. Благодаря ви! Стела


Re: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - Stella_G - 04-28-2012

Stella_G Wrote:Здравейте,
От 2 дни имам проблем със стартирането на колата. Без предишни оплаквания, признаци или проблеми, след като само около ден и половина не е била карана, отказва да запали; по-точно централното отключване не работи (наложи се да я отворя с малкия ключ), а при опит да я запаля няма никаква индикация на таблото. При завъртане във всички възможни позиции 1, 2 или 3та, за да запаля - колата не отчита никакви сигнални индикации - нито лампи светват, нито съобщения се изписват.. нищо! Алармата или червената лампата в колата също не мига.
Не знам откъде да започна, не знам и какво да проверя. Има различни версии като акумолатор; батерия на имобилайзер (която не знам къде да търся). Моля ви посъветвайте ме. Благодаря ви! Стела

След като ми подадоха ток днес от друга кола, веднага се включи първо алармата, след това и колата запали без проблем. Единственото забравено/работещо до този момент беше едно CD. Възможно ли е да падне акомулатора толкова бързо? Колата е 2007 модел и е на 34000км. и е била карана през последните 2 месеца. Питам, за да знам дали да се успокоя или да търся проблема другаде. Мерси :-)


Re: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - Slavy - 04-29-2012

Ако е оригинален акомулатора е вече на 5 години абсолютно нормално е да не държи на 100%
Ходи да го замерят, могат навсякаде кадето продават акомулатори и по принцип е безплатно!!!


Re: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - gadnia_metal - 05-01-2012

колко време е работило сд-то? Ако си го забравила цяла нощ е напълно нормално да ти източи акумулатора до край. След замерването може да се наложи и и профилактика - зареждане, добавяне на електролит и тн. Нормално е да ти кажат и че е за смяна - искай второ мнение. Вероятността да ти набутат нов без нужда е доста голяма. Успех


Re: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - pecito - 05-12-2012

Здравейте. Тъкмо си купих Волво S40 2.0D 136 к.с 2005 година. Искам да попитам дали е с ремък двигателя или с верига и на колко км се сменя.
Благодаря предварително


Re: Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори - pancoram - 06-20-2012

Здравейте,
имам особен проблем с климатика на volvo s40 2000 г. ,когато го включа оборотите се вдигат ужасно много до 3000,но това е при градско каране .На дълъг път нямам проблеми...в кипар съм и тук не се живее без климатик.
Благодаря предварително