The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$archive_pages - Line: 2 - File: printthread.php(287) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/printthread.php(287) : eval()'d code 2 errorHandler->error_callback
/printthread.php 287 eval
/printthread.php 117 printthread_multipage



Волво Клуб - България
Автоматична ск. кутия AW55-50 - всичко за нея! - Printable Version

+- Волво Клуб - България (https://volvoclub-bg.com/forum)
+-- Forum: Volvo cars (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo (https://volvoclub-bg.com/forum/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Thread: Автоматична ск. кутия AW55-50 - всичко за нея! (/showthread.php?tid=8781)

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Re: Автоматична ск. кутия AW55-50 - всичко за нея! - besniq77 - 11-11-2016

Варна ми е по-близо, от Силистра съм.
Ако може дай някаква информация при кого да отида
Благодаря много


Re: Автоматична ск. кутия AW55-50 - всичко за нея! - tonkov1111 - 11-11-2016

besniq77 Wrote:Варна ми е по-близо, от Силистра съм.
Ако може дай някаква информация при кого да отида
Благодаря много



Не се занимавайте с тия сервизи да ви дерат живи вземете се в ръце и си правете кутиите сами на мен ремонта ми излезе 400лв. с 13л.(200лв) масло от които 6л. отидоха за промивка.Другите 200лв. ги дадох за ремонтен комплект с доставка от USA.


Re: Автоматична ск. кутия AW55-50 - всичко за нея! - besniq77 - 11-11-2016

Има ли някой на идея, дали D5 двигателите 2007г (Volvo s60, s80, v50, v70, xc ) автоматичните скоростни кутии така нареченият Geartronic, са съвместими или от v70 или xc да ли стават да се монтират на v50


Re: Автоматична ск. кутия AW55-50 - всичко за нея! - MichaelLeRoi - 11-11-2016

tonkov1111 Wrote:
besniq77 Wrote:Варна ми е по-близо, от Силистра съм.
Ако може дай някаква информация при кого да отида
Благодаря много



Не се занимавайте с тия сервизи да ви дерат живи вземете се в ръце и си правете кутиите сами на мен ремонта ми излезе 400лв. с 13л.(200лв) масло от които 6л. отидоха за промивка.Другите 200лв. ги дадох за ремонтен комплект с доставка от USA.


Те че дерат яко е ясно понеже няма голяма конкуренция, но не всеки има възможност да си свали кутията, да я разглоби или какво там трябва за да се направи. А едва ли с този ремонтен комплект може да се оправи заминала аск.


Re: Автоматична ск. кутия AW55-50 - всичко за нея! - MichaelLeRoi - 11-11-2016

besniq77 Wrote:Варна ми е по-близо, от Силистра съм.
Ако може дай някаква информация при кого да отида
Благодаря много

http://www.midavto.com/
Чувал съм добри думи за тях и за сравнение ще кажа, че взимат около 2500 за ремонта на цялата кутия, а една пловдивска фирма която работи с тях взима 4000 (сваля я от колата и я праща, после я монтира).


Re: Автоматична ск. кутия AW55-50 - всичко за нея! - besniq77 - 11-11-2016

Благодаря


Re: Автоматична ск. кутия AW55-50 - всичко за нея! - traffic - 11-13-2016

Процедурата за която говори колегата не изисква сваляне на кутия Wink и може да бъде извършена във всеки един гараж.


Re: Автоматична ск. кутия AW55-50 - всичко за нея! - MichaelLeRoi - 11-13-2016

Аз съм правил мебели в гараж и в цех, според теб къде резултата е по-добър?


Re: Автоматична ск. кутия AW55-50 - всичко за нея! - pamporov - 11-13-2016

Сравнението е неуместно. Зависи от оборудване, от майсторлък и още доста неща. А и производството не е като ремонта. Има и калпави "цехове", има и много добри "гаражи". Особено пък в нашата страна, нищо не е логично.


Re: Автоматична ск. кутия AW55-50 - всичко за нея! - traffic - 11-16-2016

Много добро сравнение MichaelLeRoi , аре убеди ме в КОНКРЕТНИЯ случай дали ще съм в гараж, на улицата или в хола(ако мога да си вкарам джипа там) каква е разликата при положение че НЕ се сваля кутията както сме уточнили по горе. вдига се капака и се развиват 10 торкса, сваляш клапанното тяло и си го работиш на масата. Какви цехове какви 5 лева. Ама кво ли се занимавам да давам акъл, ходете си по сервизи и плюйте кутиите колкото си искате.

Ще стане като едно време един отворко дето ми беше казал, че на V40 не може да се свали кормилна рейка без да се сваля магаре, а аз я свалих без грижа без да свалям магаре в тъп гараж с канал. После като му казах да се обзаложим на ключовете на колите защо ли спря да ми пише и ме блокира, сигурно щото говоря врели некипели...

Със здраве и безаварийно желая.

Поздрави!