The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
МАЛКО ПОЕЗИЯ ОТ НАС !

#1
miro 343:
'Човек се гордее с всяко нещо ,стига то да му е едничкото.И може би колкото по-малко притежаваш,толкоз повече ти се иска да се биеш в гърдите"ДЖ.СТАЙНБЕК

mevdo:
А добър вечер ве Миро! Отдал си се на литературата нали, мръснико? Казвай бързо какво се крие зад тоз Стайнбеков параван, а?

miro343:
ЗА СЕГА САМО ПАТОС

mevdo:
А от какво е породен той? Някои особени видове течности да имат отношение?

miro343:
А ИМАТ ИМАТ те са първопричината.за втуро причината ...като се видим

mevdo:
Нещо двойнствено е туй послание, дали не става то признание ,за твойте грехове обилни, кажи приятелю лабилни?

miro343:
да греховете са обилни--само туй е вярно ----ти приятелю любезни,праведник си навярно..........

miro343:
явно писанието ще е дълго----към греха ще посегна пак ,пък ти приятелю не унивай -то заразно е като ТИК -ТАК

mevdo:
Ами как мислиш ще уния ,да гледам как с мерак,излива се като с фуния,Таз мисъл наша поетическа, пропита с радостта лирическа - да вдигнем чашите и пак, и пак и пак...

miro343:
А МОЛБАТА Ми е следната- за запис някакъв на срещата чух чаричината дупка значи помолил те бих да ми заприходиш

mevdo:
На нашта среща явна,В неделя подир пладне,Дали идеята ни славна,Не ще зверски да пропадне,Да се отправим със колите наши,Към плажната алея,И там далече от търгаши,От смешници и апаши,Да си побъбрим ний любовно, /А може би е туй греховно/, Ако сме тъй опиянени, Кажи ми друже притеснени?
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#2
miro 343:
'Човек се гордее с всяко нещо ,стига то да му е едничкото.И може би колкото по-малко притежаваш,толкоз повече ти се иска да се биеш в гърдите"ДЖ.СТАЙНБЕК

mevdo:
А добър вечер ве Миро! Отдал си се на литературата нали, мръснико? Казвай бързо какво се крие зад тоз Стайнбеков параван, а?

miro343:
ЗА СЕГА САМО ПАТОС

mevdo:
А от какво е породен той? Някои особени видове течности да имат отношение?

miro343:
А ИМАТ ИМАТ те са първопричината.за втуро причината ...като се видим

mevdo:
Нещо двойнствено е туй послание, дали не става то признание ,за твойте грехове обилни, кажи приятелю лабилни?

miro343:
да греховете са обилни--само туй е вярно ----ти приятелю любезни,праведник си навярно..........

miro343:
явно писанието ще е дълго----към греха ще посегна пак ,пък ти приятелю не унивай -то заразно е като ТИК -ТАК

mevdo:
Ами как мислиш ще уния ,да гледам как с мерак,излива се като с фуния,Таз мисъл наша поетическа, пропита с радостта лирическа - да вдигнем чашите и пак, и пак и пак...

miro343:
А МОЛБАТА Ми е следната- за запис някакъв на срещата чух чаричината дупка значи помолил те бих да ми заприходиш

mevdo:
На нашта среща явна,В неделя подир пладне,Дали идеята ни славна,Не ще зверски да пропадне,Да се отправим със колите наши,Към плажната алея,И там далече от търгаши,От смешници и апаши,Да си побъбрим ний любовно, /А може би е туй греховно/, Ако сме тъй опиянени, Кажи ми друже притеснени?
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#3
за греховното-незнам---то ТРЯБВА да се случи,виж за за срещата ЗНАМ- неизбежното щЕ СЕ СЛУЧИ!
ПЪК ТЪЙкат гледам тез момци-то ясно е --ЕМОЦИЯ
въпросът тук е -докога ще трае таз еуфория
подкована от разни комбита
заразата е е ясна---ще сменям тройкатА
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#4
за греховното-незнам---то ТРЯБВА да се случи,виж за за срещата ЗНАМ- неизбежното щЕ СЕ СЛУЧИ!
ПЪК ТЪЙкат гледам тез момци-то ясно е --ЕМОЦИЯ
въпросът тук е -докога ще трае таз еуфория
подкована от разни комбита
заразата е е ясна---ще сменям тройкатА
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#5
И ТЪЙ като ноща веч преваля --чашата ми все по-малка става
ще ти кажа друже нещо вярно
легнал си си ти навярно
но знай!щом вятарът утре задуха(имах някога ладуха)
ще си запаля вярната колица
и леко газ ,и фул смукач
и аде на безименния фронт
ще бачкам аз за ...............тоз народ
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#6
И ТЪЙ като ноща веч преваля --чашата ми все по-малка става
ще ти кажа друже нещо вярно
легнал си си ти навярно
но знай!щом вятарът утре задуха(имах някога ладуха)
ще си запаля вярната колица
и леко газ ,и фул смукач
и аде на безименния фронт
ще бачкам аз за ...............тоз народ
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#7
О намерениятя твои аз надушвам
и ще ти кажа аз сега
нима не знаеш ти реда
тогаз ще ти го тук подшушна:

При мене ти ела
С бутилки - на софра
Да ги обсъдим тез Волва!

И ще го кажа днес направо
Волвото комби най си е здраво!

:drinkers: :drinkers: :partyman: :partyman:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#8
О намерениятя твои аз надушвам
и ще ти кажа аз сега
нима не знаеш ти реда
тогаз ще ти го тук подшушна:

При мене ти ела
С бутилки - на софра
Да ги обсъдим тез Волва!

И ще го кажа днес направо
Волвото комби най си е здраво!

:drinkers: :drinkers: :partyman: :partyman:
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#9
за ВОЛВОТО то е ясно ........
ама ай давидим ний сега
та въпросът ми е
комбито .....дали е кола ?

щот нещо на фургон ми мяза
и каравана или бог знай кво
ти винетка каква плащеш
за кола или камион?
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#10
за ВОЛВОТО то е ясно ........
ама ай давидим ний сега
та въпросът ми е
комбито .....дали е кола ?

щот нещо на фургон ми мяза
и каравана или бог знай кво
ти винетка каква плащеш
за кола или камион?
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)