The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
бензинова помпа -китай

#1
Някой ако е карал или кара колата си с такава да сподели мнение за качество.Продадоха ми я за /3 бара / още не съм я монтирал ,на 440-то, пълна инжекция.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#2
Ами най вероятно на червената бегачка само ще и дишаме прахоляка :mrgreen: .
Reply

#3
Вземи си и оригинална Бош даже и втора употреба да е, тази скоро ще се наложи да я хвърлиш.
Тази попара съм е ял - споделям ти от личен опит, но колата си е твоя и ти си решаваш.
Нова китайска е около 60-70 лв.
Бош работеща II употреба - 30-40 лв.
Reply

#4
По добре нова, оригинална за 150 лева. Китайската ще кара няколко месеца.
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#5
Преди две години взех китайска защото втората употреба която ми изпратиха не работеше.
Тогава едвам вървеше на бензин.В авариен режим дотътрих 20 км. до първата газостанция.
И от вчера забелязвам,че на бензин няма мощност,а на газ си върви добре.Може би пак ще имам проблем с помпата.
Някой може ли да ме насочи в Плевен за добър диагностик,освен МП,че може и да е нещо друго.Ламди сондата ми светкаше отвреме на време,когато карах малко повече на бензин,като свърши газта,а сега не свети вече.Възможно ли е да е от нея.
Ако няма на кой да се разчита ще ида до МП,но все пак да попитам.
Предварително благодаря на отзовалите се .

P.S.Пропуснах,става на въпрос за V40,2.0, 140к.с.-1996г.
V70   2.4 - (2017-)
V40   2.0 - (2010-2017)
Reply

#6
ITN помпите не струват, при мен и два месеца не изкара. И от евро 07 ми споделиха, че електрическите им рез.части не са сполучливи. Пак китайче hoffer вече две години си деяни.
Reply

#7
Аз имам опит с такива сменил съм поне 30 на коли.....никакви ракламаций
Не е важно да губиш красиво , важно е да биеш грозно!
Reply

#8
И hoffer ли се предлага от Евро 07 или от друг търговец?Ако се сеща някой за ориентировъчна цена може да сподели.
V70   2.4 - (2017-)
V40   2.0 - (2010-2017)
Reply

#9
Мисля, че от там я взех за 70лв. приблизително, но за пежо 406.
Reply

#10
Точно с помпи не съм се ядосвал, но през есента сменях амортисьори. Задните - Монро са ОК, но предните ги взех китайски, че другите бяха прекалено скъпи. Е, единият вече не го бива. Пробег - малко под 10 000 километра.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)