The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помощ за размери на охладителната перка и дифузьора

#1
Здравейте. Извинявам се за твмата ,но се надявам да помогнете понвжене откривам никаква информация в мрежата. Карам Мерцедес с виско. Искам да му сложа ел.перка. за целта перката на 850 е идеална Smile 2 скорости ,нисък профил и прочие. Разбрах ,че са по 14 инча или казано 40см ,което ме устроива. Самият дифузьор има много подобна форма на моят ,но не намирам размери на него. Някой би ли бил така добър да удари една ролетка на своя ? Интересува ме дължина и височина на дифузьора и размер на самата перка Smile Благодаря предварително.
Reply

#2
Здрасти колега, вентилатора е с две скорости, но едната скорост се включва само за климатика.
Дифузьора е 590мм. ширина и 390мм. височина.
Reply

#3
Благодаря много. Аз ше управлявам вентилатора през двустепенен термошалтер. При мене се изисква до 52см ширина и 40см височина. Значи малко ще трябва да го срежа. Скоро ще поръчяам и монтирам Smile

Не виждам бутон за редактиране , та затова пиша пак...предпазителя ( бушона ) колко А е? Чета 30-40 А слагат в нета...
Reply

#4
Сигурно е толкова, не съм го гледал.
Дори не зная къде е.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)