The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
челно стъкло за 940

#1
Здравейте колеги,
търся челно стъкло за 940-ка. На пазара има китайско и Пилкингтън.На някой да му се намира втора употреба или някакви други идеи?Става ли от 960 или 740?
Благодаря предварително.
Reply

#2
Плинкингтън е идеална опция, ако цената те устройва.
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

#3
Благодаря, колега. Знам, то и в момента е Пилкингтън, който 4 години си беше с 4-5 шупли, но се спука от съвсем друго място. Предполагам, че е било същото с което е излезнала колата от завода. Лошото е, че за нов Пилкингтън ми искат 260 лв....
Поздрави, очаквам предложения и препоръки.
Reply

#4
Стъклата на седма и девета серия трябва да са еднакви...
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#5
Челните стъкла на 760 първа серия 740 и 940 са еднакви , на 760 втора серия 940спейшъл едишън за италия и 960 стъклото е по-голямо НИЩО ЧЕ СА С ЕДНАКВИ ПАРТ НОМЕРАТА. При нас в сервиза имаме джамджии и цената на турското стъкло е 130-140лв с монтажа.Карам пета година с такова стъкло и нямам оплаквания .Втора ръка стъкло за 50 лв +монтаж 35 лв и никаква гаранция колко е износено и надраскано според мен не си заслужава разликата.
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#6
Мерси на всички за отговорите. Взех от 740 комплект с никелирани лайстни за 80 лв втора употреба в задоволително състояние.
Предстои монтаж. Поздрави на всички.
Reply

#7
Такаааа, темата продължава. Явно ми върви на стъкла тая година. Освен на стъкла- и на акумулатори.
Счупиха ми неподвижното стъкло на задна дясна врата и ми откраднаха акумулатора. В Кобра и Сим Пет Сим не се предлагат. Остава варианта втора ръка. Има налично от 740 комби, та въпроса е ще стане ли?
Благодаря предварително.
Reply

#8
Трябва да стане но пази уплътнението
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#9
Мерси колега, значи мисля да си купя цялата врата, защото не знам дали ще успея да го опазя. И тук изниква другия въпрос- може ли тази врата да ми свърши евентуално работа в последствие и за други резервни части, както и за евентуална подмяна.
Благодаря предварително за бързия отговор.
Reply

#10
Цялата врата от седмица може и да не ти свърши много рабора . Имат някой разлики които са от съществено значение . Ако ти трябва малкото стъкло имам и мога да ти го пратя . Задни врати от деветка продава дидо от новия УС.
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)