The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ОРГАНИЗАЦИОННА: София, 09.07.2006(Неделя) от 15:30

#1
09.07.2006(Неделя) от 15:30 пред магазина за авточасти на Жоро Терзиев
За тези, които ще се притеснят - финала на световното е от 20:00
Ето и карта:
[Image: magazin2_167.jpg]
[Image: magazin1_201.jpg]

Тези, които желаят да бъдат от учредителите нека изпратят ЛС на Жоро Терзиев (GT1), съдържащо следните данни:

Трите имена и ЕГН - също е за препоръчване телефон за връзка.

Ако желаете да сте от учредителният съвет е задължително следкато се запишете да се появите на тази организационна среща.

П.П. Съжалявам, че чак сега пускам темата, но от вчера нещо нета го беше хванала липсата...
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]

#2
09.07.2006(Неделя) от 15:30 пред магазина за авточасти на Жоро Терзиев
За тези, които ще се притеснят - финала на световното е от 20:00
Ето и карта:
[Image: magazin2_167.jpg]
[Image: magazin1_201.jpg]

Тези, които желаят да бъдат от учредителите нека изпратят ЛС на Жоро Терзиев (GT1), съдържащо следните данни:

Трите имена и ЕГН - също е за препоръчване телефон за връзка.

Ако желаете да сте от учредителният съвет е задължително следкато се запишете да се появите на тази организационна среща.

П.П. Съжалявам, че чак сега пускам темата, но от вчера нещо нета го беше хванала липсата...
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]

#3
Здравейте колеги.
Очаквам заявки за участие за учредителното събрание тази неделя на ЛС на GT1.
Трите имена и ЕГН. Препоръчително е и телефон за връзка.

#4
Здравейте колеги.
Очаквам заявки за участие за учредителното събрание тази неделя на ЛС на GT1.
Трите имена и ЕГН. Препоръчително е и телефон за връзка.

#5
Аз лично,няма да дойда,защото споделям мнението,че когато в нещо се намеcат и парите...ще има и някоя караничка :-)

А що се отнася до това да имаме членски карти и намаления за някои магазини...то аз съм сигурен,че почти всеки от нас си има магазин в които му прават отстъпка-така,че малко се обезмисят нещата.

Жоро,повярвай ми така е.
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!

#6
Аз лично,няма да дойда,защото споделям мнението,че когато в нещо се намеcат и парите...ще има и някоя караничка :-)

А що се отнася до това да имаме членски карти и намаления за някои магазини...то аз съм сигурен,че почти всеки от нас си има магазин в които му прават отстъпка-така,че малко се обезмисят нещата.

Жоро,повярвай ми така е.
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!

#7
SCANDINAVECA Wrote:Аз лично,няма да дойда,защото споделям мнението,че когато в нещо се намеcат и парите...ще има и някоя караничка :-)

А що се отнася до това да имаме членски карти и намаления за някои магазини...то аз съм сигурен,че почти всеки от нас си има магазин в които му прават отстъпка-така,че малко се обезмисят нещата.

Жоро,повярвай ми така е.

Здравей, SCANDINAVEC!
Сигурно си прав. За някои неща...
Но, препоръчвам ти да прочетеш Устава на СДРУЖЕНИЕ С НЕСТОПАНСКА ЦЕЛ! НЕ-СТОПАНСКА.
Членските карти касаят членовете на Клуба, но не и отстъпки в този или онзи магазин. Картата показва принадлежност към обща идея и интерес. Знаем за всякакви фен клубове: футболни, авто, голф,.....
Ти не искаш ли да си член или учредител на Клуб ВОЛВО?
А това, че ще се събераме в магазина, не значи нищо. Можем ли да проведем учредително събрание в заведение или кръчма?
Така че считай се поканен.
И ако нещо не ти хареса, сподели го там. Това е ТВОЕ право!
А дали ще има Клуб ВОЛВО - това ще решат Волварите!

#8
SCANDINAVECA Wrote:Аз лично,няма да дойда,защото споделям мнението,че когато в нещо се намеcат и парите...ще има и някоя караничка :-)

А що се отнася до това да имаме членски карти и намаления за някои магазини...то аз съм сигурен,че почти всеки от нас си има магазин в които му прават отстъпка-така,че малко се обезмисят нещата.

Жоро,повярвай ми така е.

Здравей, SCANDINAVEC!
Сигурно си прав. За някои неща...
Но, препоръчвам ти да прочетеш Устава на СДРУЖЕНИЕ С НЕСТОПАНСКА ЦЕЛ! НЕ-СТОПАНСКА.
Членските карти касаят членовете на Клуба, но не и отстъпки в този или онзи магазин. Картата показва принадлежност към обща идея и интерес. Знаем за всякакви фен клубове: футболни, авто, голф,.....
Ти не искаш ли да си член или учредител на Клуб ВОЛВО?
А това, че ще се събераме в магазина, не значи нищо. Можем ли да проведем учредително събрание в заведение или кръчма?
Така че считай се поканен.
И ако нещо не ти хареса, сподели го там. Това е ТВОЕ право!
А дали ще има Клуб ВОЛВО - това ще решат Волварите!

#9
Здравейте, колеги Волвари!
За обща "консумация" отново пускам Протокол от учредително събрание и Устав на Сдружение с нестопанска цел.
Това е и предмета на неделната сбирка. Smile

#10
Здравейте, колеги Волвари!
За обща "консумация" отново пускам Протокол от учредително събрание и Устав на Сдружение с нестопанска цел.
Това е и предмета на неделната сбирка. Smile


Attached Files
.doc   Устав на сдружение за осъществяване на дейност в частна полза.doc (Size: 79.5 KB / Downloads: 284)
.doc   Протокол от учредително събрание.doc (Size: 27.5 KB / Downloads: 334)



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)