The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
високооктанов бензин или просто качествен такъв....

#12
E то си е закон, купува се бензин, нафта и газ от нова бензиностанция понеже все още си набира клиени и не кръщават толкова горивата или нов вид гориво което масово се рекламира.След това чакаме новата бензиностанция или "нов" бензин...
И една интересна случка която ми се случи скоро.Все си сипвам 95 на ЛукОйл на определена бензиностанция.Абе тая кола взе да ми мирише на неизгорял бензин, качи ми разхода, взе да ми се клати едва доловимо стрелката на оборотомера...Викам "Ся к'во искаш ма щайко калпава?!".Ми кво да иска, я свещи я кабели.Яяяя аз да сипя от друга бензиностанция.И на ръба да изгасне (87км. след светването на резерава само градско) й сипах 10 кила 95 на Ромпетрол.Опааа, прибирам се вкъщи, слизам и залягам на ауспуха и не мирише, гледам оборотомера закова.Ха, шах.Като ги поиздуха и сипах пак на Ромпетрол 15 кила 98.Не усетих някаква разлика ама психически съм се настроил че работи по-добре ама дрън-дрън.
Така че има бензин и бензин, има 95 и 95.
V40 B4204S '97
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)