The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Маслена помпа откъде да купя 2000 20V 5цил.

#11
1Извинявам се за мълчанието ми в продължение на няколко дни :lol: но имах доста работа
2. След дискусии по моя проблем с изпадащия семеринг решихме да престържем леглото на семеринга за да може да влиза по голям семеринг със същия ветрешен диаметър но по голям външен и засега вече около 200км няма проблем тоест семеринга си е там кадето му е мястото Smile
3. Но проблемът с маслената помпа си остава защото когато оставим колата да работи повече от 3мин. на празен ход лампата за маслото светва което според мен означава че при по ниски обороти гатта не качва достатъчно масло което води до лошо смазване на валовете и до куп други проблеми който е по добре да не разбирам колко ще ми струват :twisted:
Та да се върнем на темата откъде да търся такава помпа и колко би ми струвала тя Big Grin
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)