The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнения за Volvo V50, V70 или Audi A4 avant ?

#11
Здравей колега,
наистина V50 изглежда страхотно и вероятно е много функционална кола, особено за София. Преди време и аз поради твоята причина си взех комби - V70, 2001. Доста четох предварително и смятам, че очакванията ми се изпълняват над 90% във времето. С малко дете големите пространства стават ежедневно използваеми и аз съм много доволен, че мога да разчитам на огромния багажник (по-голям от на A6 Avant). За V50 тук може да прочетеш някакво описание на платформата, шасито след 2004-та е на Ford, което за мен лично е минус. По отношение на надеждност бих разчитал повече на шведите. Не знам дали изброените недостатъци в статията са верни, но категорично всички липсват във V70. Смятам, че съпоставката между посочените от теб коли до някъде не може да бъде много обективна, защото са различни класове, в сегментация на автомобилите в България можеш да видиш разпределението. За V70 накратко бих казал, че е много надеждна, има огромен инженерен потенциал и пословично здрава (това вече го изпитах при страничен удар от насрещно движещ се джедай, аз се разминах с незабележимо одраскана задна врата и счупено стъкло на страничното огледало, списъка на Рено Канго-то беше 2 листа). Вози като SUV, окачването е направено да издържа почти 2.2 тона, купето може да тегли и до 3.5 тона без допълнителни спирачки, това е достатъчна заявка за ресурса, здравината и конструкцията. Ускорението е изключително за толкова голям автомобил, но за сметка на това спирачките са невероятни и винаги ме карат да гледам зад мен какво има.. Не на последно място, разхода е 7-8.5/100 градско, а това е непостижимо дори за някои 2012-та г. автомобили от този клас. До сега съм сменил доста коли и очакването ми за почти всяка е било да я карам 1-2 години, все нещо не ми харесваше, но към момента тази не смятам да я сменям.. ако не се налага.
Николай
Volvo XC90 2.4D '2008

[Image: 686753.png]
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)