The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
новото XC70

#35
ми не точно цената, аз затова отидох и да я видя, за да преценя може ли да преговаряме. Все пак това е най-високия клас, като е нова е била 105 000лв. Още като излезе този фейслифт и не ми допадна. А сега като влязох вътре съвсем се разочаровах. Таблото е тънко и малко, централния панел не е доизмислен. Вярно по ми харесва от онова тънкото, което беше преди, но някакси му липсва завършеност. Копченцата са едни такива мънички, точно като в детска играчка се почувствах. Жабката тясна и невзрачна....
Вярно, че е широко и комфортно, за оборудването спор няма, всичко което може да си пожелае човек. Спор няма, че колата е супер, но просто не ми е по вкуса. За мен съвършенното си остана моделът до 2007.
Съвсем отделен е парадоксът, че този модел по ценовата листа в МП тръгва от 100 000 лв, а същият в Белгия е 96 000лв. За пореден път се убеждавам колко големи баровци сме тука.

А за бъдещия модел определено си много прав. Ако трябва в момента да търся кола не знам какво да бъде. И не само от моделите на волво. За съжаление всички марки станаха еднакво пластмасови и еднакви :-(
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)