The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тръба преди ауспуха

#1
Здравейте,цял месец трая ужасното дрънчене на гърнето и като закарах колата на доктор се оказа че цялата тръба между резонатора(средното гърне) и ауспуха е прогнила и се е поогънала при тея дупки. Добре че има кривка,минаваща над задния мост, иначе да съм загубил изпускателната система някъде.
Интересува ме има ли някакъв шанс да си намеря готова такава тръба, при това без гърнето,защото никъде не е започнало да си показва рогата. Майстора ми каза че ще е голяма игра с толкова кривки, освен това не се знае дали някоя заварка няма да поддаде, прати ме в мкомплект33, които пък на онлайн запитването ме пратиха в сервиза им в Павлово. Предполагам че ако имаха готови щяха направо цена да ми пратят.
Давайте идеи как да се справя,че не се издържа вече, аи от днес имам доста свободно време в близко бъдеще и е хубаво да се позанимая с машината.
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)