The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Развитие на едно Volvo S70 98г. (Ремонт/Пребоядисване)

#14
stefi_pavlov Wrote:само не ми казвай че както се вижда на последните снимки, така са я боядисвали??? без да се свалят дръжки, брони и т.н. Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: комшията ми се занимава с боядисване, и съм доста запознат с материята( като последователност на работа). ако така са я боядисвали за мен си е мърляшка работа и не 500 ами 50лв няма да им дам. като гледам и надписа S70 отзад е минал в боята. на гланц са я докарали, ама ако не са сваляли детайлите, очаквай след някои и друг месец да стане като хамелеон . да почне да излиза тук там синя боя.
Стефчо, то само шлосерската работа разглобяване/сглобяване е над 500 лв. при цялостно пребоядисване :lol:
Видях, че са свалили само лайстните на покрива и емблемите на задния капак ... всичко друго е отцепване с лепенката и въженцето.
Не знам дали ще прозира, но със сигурност трябваше да я подготвят цялата с филер (база), а не само около щетите ... но за 500 лв. - идеално е!
BG VOLVO Member #00409
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)