The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Автосервизи в София, или къде да си ремонтирам колата?

#6
Сервиз Дуневи Спорт - м/у Слатина и Полигона

Сервизът е много голям и оборудван. Хората са отзивчиви и любезни.. до като не приемат колата. След това се оказва, че трябва да смениш много повече неща от предвиденото, за което получаваш съмнителни обяснения. Цените са резачки зверски. 700-800 лв. за смяна на всички масла и течност по диференциал, спирачки, скоростна кутия, двигател, антифриз и т.н. на Киа Соренто дизел 2004г. ми се видя доста. За каквото и да влезеш там ти праят диагностика на качеството на маслата и естествено се налага пълно обслужване на колата.

- Професионализъм 4
- Отношение 4
- Обслужване 5
- Местоположение / База 5
- Цена 3

Бояджия Светльо /Светулката/ - зад къмпинг Враня

Всичко обещава, евтино взима и много некачествено работи. Като че ли недовижда малко. За пребоядисване на 10-тина детайла ми взе 600 лв. Ама така ги боядиса, че половината не ми ги приеха от застрахователя. Базата му е на супер грозно място и освен с кола няма как да стигнеш по друг начин.

- Професионализъм 3
- Отношение 5
- Обслужване 5
- Местоположение / База 2
- Цена 6
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)