The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Искам да си купя Волво S60. Моля за съвет!

#11
Колега, вземи си Волво S60 D5 дизел. Аз си търся точно такъв. Гори малко и по каталог и по постовете които прочетох. Мисля че извънградско гори 5,7-6 литра, а в градско 8 литра. Сложи 1 литър аванс и ето ти съвсем си в нормата. Но все пак съм ВЪРЛ ПРОТИВНИК на газови уредби в кола от бизнес класа като С60. Не съм противник иначе за газови уредби в коли от типа Ренде 19, Меган, Пежо и тем подобни. Но пък си е твой проблем де.

На Iliev четох постовете ама не намерих това което ми трябва. Т.е. искам и аз да разбера какви са им кусурите. Не ми харесва само мнението, че завивал като ТИР и не обичал да завива.

И аз мисля още за Тойота Версо, ама нещо ми се искаше да е лимузина, а не Ван. Иначе като пари е същото. И нали уж е японска работа, ама пак не се знае къде е сглобяван. Примерно аз бях се навил за Нисан Примера Р12 от 2002 г., ала във форума на Нисан ме отказаха. Бил калпав. Всичките от форума на Нисан ми предлагат Хонда Аккорд или Мицубиши Галант. Но те са малко грознички. Новият модел пък е твърде нов и парите са в повечко. Но все пак явно на Ниссан-а качеството вече не е Японско.

Абе да му е*а мамата, човек вече една кола не може да избере без да хаби нерви и време. Преди беше лесно, имаше 5-6 марки, а сега са стотици.



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)