The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Смяна семеринг колянов вал и ангренаж

#9
Quote:Сега, да ли правилно съм разбрал: като съм развил четирите болта на шайбата на коляновия вал нищо не се е случило, очаквах да се раздели на две, защото голямата гайка я държи, така ли е....
Ролката на пистовия пемък е едно цяло. НЕ може да се раздели.

Quote:Семерингите на разпределителните валове не съм се замислял да ги сменям, защото са абсолютно сухи.
Превантивна подръжка. Така и така си махнал всичко. Поне да знаеш че всичко е ОК.

Quote:Друго, което ми казаха, че ако имам затруднения с гайката със сигурност ще я развия с помощта на стартера. Законтрям я и с леки почуквания на стартер се развивала. Ама нещо съм с предубеждения към този метод. Да не взема да прецакам я стартер, я нещо друго. Някой да я е развивал по този начин.

Чувал съм го този "метод". Страх ме хваща. Един приятел ми казва че така развивал и аз му отвърнах че е луд. Сериозно, ако нямах избор сигурно и аз щях да се замисля.
Поздрави
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)