The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo 960 - Дневник

#19
Значи, вчера инвестирах 468.00 лв. (4 х 117.00) в нови зимни гуми Continental WinterContact TS 860... Wink
В Комплекс "Диана", на Магистрала "Тракия" до Лук Ойл.
Обслужването - 2/3 много добро (жената в офиса и момчето което ги сменя), 1/3 - отвратително! Последното от тоя "служител" дето изнася новите гуми. Понеже ми изкараха 4 гуми с различни седмици на производство и аз помолих ако може да са еднакви! Все пак съм им дал някой лев, имам право да поискам, нали? Този човечец 10 пъти ми повтори, почти с пяна на уста, че това било прищявка, която нямало как да му обясня... Спокоен човек съм, по принцип, изслушах го... Но, той не знаеше, че имам супер лесен достъп (мега яка връзка) със собственика комплекси "Диана" и поведението му може да му изиграе лоша шега! Но..., пак премълчах. Мир да има!
Важното беше гумите! Та така...

ПП. Моля отново, най-учтиво, някой добър модератор, ако може да смени името на темата на "Volvo 960 - Дневник" (примерно...), като пак повтарям, че стана много обща...!
Поздрави!
TO DARE IS TO DO

Volvo XC90, D5 240 hp, R-Design, Polestar, 04.2017
Volvo 960, 2.9i 204 hp, GLE, AT, 10.1992
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)