The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo V70 няма мощност

#1
Здравейте колеги, 
Имам волво V70 2000 г. Бензин/Газ 2.4 куб. 174 коня. От известно време имам проблем - свети ми грешка, чийто текст е "motorsystem wart erfoderl". Да добавя, че имам и грешка с текст "emisionen wart erfoderl". Ходих на диагностика и ми казаха че втората с емисиите е заради газта и каквото и да правиха се появява веднага след палене на колата и изминаване на няколко метра. Въпросът ми не е за нея. Проблемът ми е с първата описана грешка- майсторът ми каза, че това било грешка на единия потенциометър на дросела. Обаче според него проблема не е в дросела защото той или работи или не, а можело да са свещи, дюзи, цилиндри и т.н. - общо взето целия двигател. Проблемът се изразяваше в това, че когато запаля колата и дам газ...тя не набира, а когато натисна съединителя се форсира сама. Гася колата паля отново и няма проблем. Така изкарах половин година, като ми е правело проблема 4- 5 пъти месечно. Това до вчера. Вчера ми направи същия проблем, но не се оправи след 7- 8 рестарта. Минаха 10тина минути с тези 7-8 опита за палене..... И след това се оправи. Бях на работа и се прибрах у нас. Тази сутрин като тръгнах нямах проблеми, след прибиране от работа също беше ок. Направи ми проблема при едно спиране да взема малкия от градина. От това, което съм опитвал до момента съм видял, че като подам газ и не съм на скорост, колата сама почва да си играе между 2000 и 2500 оборота. Свети и грешка "reduzierte motorleistung" което доколото разбрах е намалена мощност на двигателя. Някой имал ли е такъв проблем и може ли да ме насочи към някакво решение.
Reply



Messages In This Thread
Volvo V70 няма мощност - by ElmStreet - 06-23-2020, 01:52 PM
RE: Volvo V70 няма мощност - by Tisho - 06-23-2020, 07:07 PM
RE: Volvo V70 няма мощност - by Tisho - 07-25-2020, 05:57 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)