The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Информация за Volvo S80 3.2 AWD

#1
Здравейте,

Нов съм във форумът, но се надявам да се задържа.
На скоро реших, че бих искал да стана собственик на бензиново 3.2 Волво S80, год. на произв. 2007-2009 (за толкова стига бюджетът).
Чета форума усилено, за да вляза в час до колкото е възможно това да стане само с четене, но все още имам някой въпроси и неясноти относно модела.

1. Има ли AWD системата някакви специфики, които да се имат предвид при обслужването на автомобила (и как всъщност се обслужва 4х4 системата п.с. не съм притежавал кола с такава с-ма преди)?

2. Най-вероятно ще избера кола от Швейцария, тъй като на нашия пазар аз откривам само 2-3, които попадат в ценовия диапазон (12-15к лв.) Въпросът ми е, могат ли от МП да ми предоставят някаква информация за автомобила на база на VIN номера, и дали някой знае колко струва това удоволствие? Ако не МП, има ли други източници, които бих могъл да използвам за тази цел?

3. Има ли автоматичната скоростна кутия специфики при обслужването? Какво се прави там, освен смяна на масло?

4. Всякакви допълнителни препоръки за неща, които да се погледнат и проверят при покупка на автомобила са добре дошли.

Благодаря и поздрави,
Иван
Reply



Messages In This Thread
Информация за Volvo S80 3.2 AWD - by knasfas - 07-13-2020, 02:19 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)