The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Мнение за обява XC70

#1
Здравейте, 
изключително незапознат съм със света на Волво Smile имам идея да купя втора кола за разходки из планини, пикници, палатки и тн, т.е. трябва да е с по-голям клиренс. Тъй като разполагам със сравнително нова кола, тази ще е на 15+ години (не ми се инвестират големи суми за втора кола). Не искам SUV, та опциите са няколко - Outback, XC70 или Allroad. Кола от автокъща не гледам, поради ред причини, които всички знаете. 
Фен съм на Субару, притежавах до скоро WRX, за съжаление за момента няма интересни обяви.
Ауди отпада от сметките - по-старите версии са с доста калпавия V6 TDI, по-новите страдат от какво ли не.
Попаднах на обява за XC70, купувано ново от Мото Пфое и се продава от 1ви собственик
https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?ac...1403789524
Пробегът ми се струва много голям, но кола 15+ с по-малък такъв е мираж да се намери Smile Говорих с човека, каза, че основно е карана по магистрала (член на семейството бил от Созопол и основният пробег уж е направен до там). Също така каза, че преди известно време автомата е ремонтиран. 
Основният ми въпрос е - има ли смисъл да инвестирам време в оглед? Ясно е, че преди покупка ще се заведе на преглед в някой от "белите" Волво сервизи.
Благодаря предварително на отзовалите се
Reply



Messages In This Thread
Мнение за обява XC70 - by piccinini - 02-11-2023, 08:26 AM
RE: Мнение за обява XC70 - by zorba - 02-11-2023, 10:21 AM
RE: Мнение за обява XC70 - by Tisho - 02-13-2023, 08:52 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)