The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво 460i

#1
Здравейте,

от има-няма месец си имам едно такова Волво, от същото време влизам в този форум и изчетох бая доста неща и реших, че е време да драсна някой ред и аз. Ето няколко питания:
1. Възможно ли е по принцип да се сложи турбо на двигателя и колко горе-долу ще струва.
2. В даден момент ще ми трябва тенекиджия. Има няколко теми по въпроса тук, но ми се ще да ми кажете някой читав, който да препоръчат повече хора, а не 10 човека да споменат 10 различни майстора.
3. Колко време ще издържи хидравличната рейка след рециклиране, защото ако е не повече от 1-2 години(имайте пред вид, че съм много спокоен шофьор и доста пазя колата), може да се замисля направо за нова, въпреки че ще ме заболи сърцето...

За сега това са ми питанията, днес бях запланувал да дойда на срещата за сефте, но колата е при чичо доктор за смяна на една пружинка. Нищо, следващия пътSmile
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)