The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Айде дайте снимки.

#9
Ace Wrote:S0me0ne е качил снимките, можете да ги намерите тук:
http://www.volvoclub-bg.com/forum/album_...p?cat_id=6
Вярвам че това не са всичките снимки от срещата така че ако някой има някакви нека спокойно качва там. Някой спомена че са снимани и клипчета... особено ме интересува дали има нещо от нашата "надпревара" с Ефри

Мишо, мисля че доста хора не знят къде да намерят така неречния "албум" може би не е лошо да се сложи някакъв директен линк тук във форума към него... да кажем може да се сложи до "галерия"-та или ако галерята се махне, да остане само "албум"-а...

В момента правим опити да преминем изцяло към албум-а. Идеята е, че се работи значително по-лесно, но отнема повече време. Така или иначе като идея не е зле. Засега оставаме на този вариант. Горе пише "Галерия" и линкът сочи към албума - обновения вариант. На началната страница линкът също е сменен. Сега остава всичките темплейти да се доизкусуряват... ама това с времето ще стане ми се струва.

П.П. тази тема отива в архива....
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)