The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Автоматично сваляне на шофьорското стъкло?

#21
Здарвейте колеги, преглеждах темите да намеря решение на моя проблем, но не открих никъде или просто съм пропуснал, но е свързано с ел. стъклата. Проблемите ми са два. Значи на задна дясна врата ел. стъклото като натисна бутона слиза, но като натисна бутона не се вдига. Вдигам го от конзолата с приборите за ел. стъклата и ел. огледалата на шофьоркста врата. А другият ми проблем е с ел. стъклото на навигаторското място. Щом спусна стъклото после като река да го вдигам и се вдига само от еднаъта страна. Трябва да го побутна с ръка да се оправи. Някой знае ли как мога да сваля корите в "домашни условия" и дали е трудно. Гледах, че е хваната на щипки но ме е страх да не е като я сваля и да си остане така свалена ... в смисъл да не ги изпонатроша щипките, и да си скубя косата после. За задната дясна и предна дясна кора, ако някой може да ми даде информация как се сваля ще съм Ви адски благодарен. Че да спестя някой лев ще ми е от голяма полза. Рових в архивите със литература за "домашно ремонтиране" на Волво, но не открих това което ме интересува. Мисля, че ако сваля корите ще придобия по добра представа за проблемите, които само предполагам, че са окъсен или прекъснат кабел на задната врата и недай си боже счупен държач на предната врата или най-много да е изтървал. Някой има ли схема на принципа на работа на ел. стъклата? В смисъл става въпрос за механиката. Благодаря Ви много. Желая успешна и спорна нова седмица!
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)