The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
КАНГАЛОВ Е ВИНОВЕН ЗА ВСИЧКО.

#1
Скъпи колеги ,
поемам цялата отговорност ,за създалото се напрежение и интриги във форума.
Не само в близките дни ,но и от както се появих сред Вас.Две години кроих планове,пресмятах и въпреки,че не ми достигаха 24 те лева ходех постоянно и опознавах хората ,които наистина вярваха в марката .
Видях различното отношение ,имаше и доброто разбиране.
Правеха се и се правят невероятните купони.
ВИНОВЕН СЪМ,ЧЕ ВИ ПОЗНАВАМ.

Ала от интриганта се искаше и малко повече търпение.Достъп до информация и всичко останало ,и присъщо на цялата ни полицейска държава.


Е Аз бях човека с най - много информация.Обвинете Ме,бамнете Ме и да се приключи със тази сага.

Върнете и Краси,който многократно беше подкрепян,дори и от Мен.Дори си помисли,че съм част от сделката.

Виновен съм,защото имам достатъчно ,за да си живея живота и без да се напрягам.
Виновен съм,защото повярвах,че поне тук няма да се наложи да се обясняваме .

ПРОСТО СЪМ ВИНОВЕН,а всички останали сте Ангели от един дяволски сън.

Направете свободията и сивото небе във форума още по-тъмни и само тогава ,ще сте щастливи.

Истината боли,особенно за определени хора.Но само тя е вярната посока.

Аз има достатъчно и толкова достатъчно,че да се забавлявам по собствен начин и винаги.Уважавам всички.
Уважавам хората ,които се трудят,уважавам хората ,които имат ясна представа какво е ПРИЯТЕЛСТВОТО.
Но не криворазбраното,не онова с което искаш да се докоснеш до сърцето на човека и да Му го изтръгнеш.



ОЩЕ ВЕДНЪЖ ,обвинете само Мен и да се приключва със всичко.Оставям Ви да се забавлявате ,както намерите за добре.

Поета умря,оправяйте се.
Но запомнете ,че изпадате в една Амнезия,която гласи така :

Изпадате в черен вакуум от разбити надежди и отчаяние,че не сте успели да се докажете...


Помогнете на този клуб,за да Ви заобичат хората,а не да си спомнят за скандалите ,които сътворих.



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)