The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Избор Между S60 или S80 бензин или дизел

#1
Здравейте на всички от доста време съм регистриран във форума исках преди 3-4 годинки да си взимам Волво но поради финансови обстоятлства не можах а и не ми допадаха моделите 92-98 год.
Качих се на Хонда Сивик седан 1994 3 години ми служи вярно . КАто си я вземах не мислех за комфорт и возия но сега смятам да я давам на сестра ми и се замислям около �����������������S60 или S80 .Имам около 10-11000 лева за кола 2000година или нагоре
Понеже карам доста около 50 000 на година се интересувам кои двигатели са най добри смисъл от дизела и от бензина
Ако ще е бензин непременно ще сложа ГАЗ търпи ли ДВГто газ ? С хондата съм нямам никакви проблеми на ГАЗ ..Ако можете да ми кажете и какъв разход дава горе долу бензиновите и дизеловите мотори ... Имат ли слаби места а бе с една дума какво да гледам .... при покупка .Знам че сигурно е писано много но с извинение към администраторите трудно се ориентирам няма отделен подфорум С80 или С60 .Благодаря ви предварително ....И на последно място кой произвежда ДВГто мисля че не са Волво ...
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)