The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
евентуални проблеми при газифициране на B5252

#1
Привет,

Имам волво с този двигател :

B5252 2435cc L5 10v

По обясними причини започнах да мисля за газифициране( газов инжекцион ), но на първите две местата, където се обадих за да питам за поставяне на газов инжекцион ми казаха , че тия мотори били "проблемни" .

В АУТОДИКС човека ми каза, че тоя мотор бил много капризен и много трудно се настройвал да работи добре на газ.
в ЕВРОГАЗ пък директно ми заявиха, че са правили опити с такъв двигател и не са успели да го накарат да работи стабилно. Затова и изобщо не се наемат да го правят - пратиха ме да опитам другаде.

Естествено на други места казаха - няма проблеми, но аз нямам желание и нерви да дам на някой да си прави експерименти с неясен край с моята кола...

Изчетох повечето теми в раздела газ, но срещнах теми само за масово срещаните 2000сс 10/20в, който е подобен но не съвсем ...
Ще съм много благодарен ако някой изкаже аргументирано мнение за и против. Не за газта по принцип а за газов инжекцион на конкретния двигател (B5252 2435cc L5 10v)

Благодаря
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)