The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
На скоростомера ли да вярвам или на GPS-а ?

#1
Здравейте колеги.Миналата зима си купих GPS, тогава бях със зимните гуми/195х60х15/ и доста са зарадвах, че абсолютно точно съвпадат показанията за моментна скорост от скоростомера на колата ми и тези от GPS-а и то в доста широк диапазон от скорости на движение. Миналата неделя обаче при пътуването ми до срещата в Ст.Загора и с летните гуми с размери /195х55х15/ установих, че има несъответствие в показанията на двата уреда. Средното отклонение беше около 5км/ч.т.е при скорост показвана на GPS-а 85км/ч., скоростомера на колата показваше 90км/ч. Учудването ми идва от това, че все пак производителя препоръчва точно гуми с размер 195х55х15 и би трябвало скоростомера на S/V40 да показва точна моментна скорост именно с този размер гуми. Ако някой е обръщал внимание на подобна разлика в показанията моля да сподели наблюденията си.Поздрави на всички.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)