The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo Cars ще имат нов флагман S100?

#15
Кире, Брат!
Днес се качих в едно животно, дето не съм предполагал, че може да се търкаля... Това е нещо от типа на "ниско летящ самолет" Пак баварка за жалост! Наше съжаление... Дойде за момент шефа на ЮВЕ, който по щастливо стечение на обстоятелствата ми е комшия...
Мани, че, той е луд по Германеца... Има основания, човека...
Друго си е под капака с 507 кончета... За другите екстри да не говорим... Просто ми е болно, че след Ерата Волво, Форд се възползваха от технологията, но не допринесоха с нищо! Мани парите! Китайците ще се възползват, също! Ще употребят марката... Реве ми се, като си помисля, какво ще се случи, ако вземат да направят, примерно хибрид... Не, че ще е лошо, но къде е Волвото, което, например ще похарчи много бензин на сто километра... Не, че не ще ми липсва ръбатото, също!!!... Волвото, което ще умре от студ!... Ще счупи металът... Ще запали, и, ще тръгне, обаче... Ще ни заведе, там, където го поведем... Към онова възвишение.... Ще получим оргазъм, който е съизмерим, само, със секса с любимата жена...
Аз, знам, че Любимата ме обича, както, и, аз Нея! Но е редно да се замислим, ЗА КЪДЕ ПЪТУВАТЕ??? Ако, помните, този български игрален филм...
Пак се отнесох в пиянството си... Председателю... Приятелю...
Може всеки да допълни темата, но, мойта мъка е голяма! Страховете ми са, че скоро няма да има на какво да се порадваме! Ще разчитаме на старата слава на марката!... Дано да не съм прав...
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
3 Guest(s)