The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
За маслата

#31
Според мен много важно е да се пазим от ментета. Дайте съвети по този въпрос. Аз карам с ВАЛВОЛИН защото ми бяха казали че е истинско в един магазин на Раковска.
VOLVO 360GLE 2i

#32
Според мен много важно е да се пазим от ментета. Дайте съвети по този въпрос. Аз карам с ВАЛВОЛИН защото ми бяха казали че е истинско в един магазин на Раковска.
VOLVO 360GLE 2i

#33
gogo Wrote:Защо забравяте за ЕЛФ. Едно време се твърдеше, че това е препоръчаното масло

Рено препоръчва ELF :rr: :blackknight:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]

#34
gogo Wrote:Защо забравяте за ЕЛФ. Едно време се твърдеше, че това е препоръчаното масло

Рено препоръчва ELF :rr: :blackknight:
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]

#35
Today’s Total was created by two successive mergers - first of Total and Belgium’s PetroFina to create Totalfina, then of Totalfina and Elf Aquitaine to create TotalFinaElf. As such, the Group, renamed Total in May 2003.

тотал и елф са търговски марки на Тотал Груп, предполагам и маслата им като състав не се различават съществено (важното е да има мнооого марки на пазара :lol: :lol: :lol: да се създава илюзия за голяма конкуренция)
V40 1.9TD '98 90hp

#36
Today’s Total was created by two successive mergers - first of Total and Belgium’s PetroFina to create Totalfina, then of Totalfina and Elf Aquitaine to create TotalFinaElf. As such, the Group, renamed Total in May 2003.

тотал и елф са търговски марки на Тотал Груп, предполагам и маслата им като състав не се различават съществено (важното е да има мнооого марки на пазара :lol: :lol: :lol: да се създава илюзия за голяма конкуренция)
V40 1.9TD '98 90hp

#37
Моят двигател (на V40 1.9 TDI) е на Рено и му сложих Elf. Няма как да сравня с други масла, тъй като ми е първото, откакто имам колата но си мърка добре Smile
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!

#38
Моят двигател (на V40 1.9 TDI) е на Рено и му сложих Elf. Няма как да сравня с други масла, тъй като ми е първото, откакто имам колата но си мърка добре Smile
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!

#39
Shubert Wrote:
gogo Wrote:Защо забравяте за ЕЛФ. Едно време се твърдеше, че това е препоръчаното масло

Рено препоръчва ELF :rr: :blackknight:

Именно. За бензиновите двигатели на 4- та серия, двигателите са рено
volvo 460 GL. 1,7i[b][/b]

#40
Shubert Wrote:
gogo Wrote:Защо забравяте за ЕЛФ. Едно време се твърдеше, че това е препоръчаното масло

Рено препоръчва ELF :rr: :blackknight:

Именно. За бензиновите двигатели на 4- та серия, двигателите са рено
volvo 460 GL. 1,7i[b][/b]



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)