This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална среща 2011г.-предложение за дата
Здравейте приятели!
Времето лети,и трябва да помислим за тазгодишната Национална среща.
Идеята ми е следната: нека първо определим датата,и спрямо определената дата да търсим и конкретно място :wink:
Анкета мисля че не е нужна...,нека всеки сподели мнение за месец и дата,и в началото на април ще пуснем нова тема ,в която да определим мястото.
Моля за вашата активност Smile
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Thanks given by:
Моето предложение е за : 3 ти,4 ти и 5 ти юни.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Thanks given by:
Аз през този период (за съжаление) няма да мога да участвам, защото от края на м.май ще ходя до Канада и САЩ.
Thanks given by:
ivanmblaster написа:Аз през този период (за съжаление) няма да мога да участвам, защото от края на м.май ще ходя до Канада и САЩ.

Именно за това е пусната темата,всеки да сподели удобната дата и едвам след това да се вземе решение.За да е максимално удобно за болшинството.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Thanks given by:
Още отсега е ясно, че каквато и дата да приемем все на някой от нас ще е неудобна. Началото на юни е добро време-още не са почнали отпуските и не е станало жега/как само звучи това сега в този кучи студ :wink: /. Личното ми мнение, с което не ангажирам никого е паралелно да обсъждаме и датата и мястото на НС. За целта е добре да се направят няколко предложения за места и дати и да се обединим около един общ избор. То така и ще стане Big Grin .
Поздрави на всички!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185к.с. М66 /22.11.2005г./
Thanks given by:
За сега ние нямаме пътувания или ангажименти през май или юни, така, че за нас е без значение през кой месец ще е. С нетърпение очакваме да дойде времето, през което да се срещнем с приятели от близо и далеч.
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Thanks given by:
Аз съм за края на Юни :oops: :oops: :oops:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Thanks given by:
Аз съм за началото на юни или юли!
Thanks given by:
аз много искам да дойда Smile Smile Smile
няма да предлагам дата надявам се всичко да е тип топ когато се знае датата Smile
Volvo 460 1.8 Моето БейБи
[Изображение: bannerfans_80297%20(4).jpg]
Thanks given by:
Тъй като до последно няма да съм сигурен участник - подкрепям всички дати и места, важното е да се случи.
945 Polar 1997
2.0 Turbo B200FT
1986 cc
4 cylinders, 8 valves
Compression ratio: 8.5:1
114 kW (155 PS) @ 5600 RPM
230 Nm @ 3600 RPM
M90 manual gearbox
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)