This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална среща 2011г.-предложение за дата
И за мен от средата на май нататък е еднакво неудобно - започва туристическия сезон и на хората покрай
морето ни е трудно с отпуските, но за когато и да се реши ще направя всичко възможно да присъствам.
Освен за национална може да се помисли и за т.н. микронационални - регионални с преспиване,
но за там организацията трябва да се поеме от съотвените региони - още малко да се постопли и
хвърлям палатката в багажника.
Thanks given by:
Юни или Юли за мен е без значение аз съм си калпазанин и свободно време имам даже и за раздаване . Обаче тогава са най-големите жеги и от там ме навява мисълта за планината сенчеста ,прохладна ,пивка с цвърчащи скари и шумни волвари . Ако искате мога да видя какви са цените в базата на лесо-техническия университет на Юндола за консумация , преспиване и какви са им резервациите за този период .
TO BE CONTINUE......
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Thanks given by:
На мен ми прелетя една муха през главата и мисля да я споделя с вас ... Big Grin . Можем да разчупим досегашния модел, какво ще кажете да пуснем 3 или 4 варианта на среща по различно време и място така че всеки да намери неговата, т.е. която на него му е удобно откъм време и място. Тъкмо ще се получи и разнообразие и мисля че и недоволните ще бъдат по-малко. Предполагам всеки от вас има идеи къде може да се съберем и нека да сподели, а защо не и да поеме отговорността по организацията. Национална можем да направим и на писта Дракон край Пловдив, само нашия клуб не сме се събирали там, с изключение на ретро състезанията.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
2000 Volvo V40, D4192T3, manual M56, 115 hp., 265Nm. - Холандеца
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Thanks given by:
Идеята за някоя писта е интересна ,може да си направим драг и италянско ! Попринцип съм ЗА ама незнам колата на какво мнение ще е и дали след тия мероприятия ще стигне пак до Русето Big Grin
340gle ,1988,1.7,80hp-минало
850,1992,B5252F,2.5i,20v,170hp-минало
V40 ,1997,B4204S,2.0i,16v,140hp-минало
S40,1997,B4218S,1.8i,16v,115hp-минало
C70,1999,B5234T3,2.3 Turbo,240hp-настояще
V40,1997,B4218S,1.8i,16v,115hp-настояще
Thanks given by:
kire написа:Здравейте приятели!
Времето лети,и трябва да помислим за тазгодишната Национална среща.
Идеята ми е следната: нека първо определим датата,и спрямо определената дата да търсим и конкретно място :wink:
Анкета мисля че не е нужна...,нека всеки сподели мнение за месец и дата,и в началото на април ще пуснем нова тема ,в която да определим мястото.
Моля за вашата активност Smile
Ето и моето мнение по въпросът-BOSS :lol: :lol:
Като цяло харесвам навремените ти действия ,но най- много ме плаши мястото на срещата .Даже ми се струва ,че с това трябваше да се започне.БРАТЛЕ..... :oops:
неясно ми е ,колко литра от така златната станала напоследък течност ще ми е нужна. Тия сегашни 2.60 сега и подчти 3.00 лв за литър лятото ,май ще трябва отсега да ги събирам тия пари.Затова ,да не умуваме много за датата ,защото и без това отсега едва ли може някой да знае какво ще прави на тия дати................Та пускай дебатите за МЯСТОТО Кире .
Това беше моето мнение ...с УВАЖЕНИЕ един от вас.
Thanks given by:
И малко не по темата, но мисля че трябва и затова да се помисли от сега!!!

Според мен ще е добре ако на тези национални срещи (и не само национални) да се организират някакви игри, състезания,оценяване на коли по някакви параметри(добър тунинг, озвучаване, оригинален класически вид) и т.н., а не да седим само по масите(не че се оплаквам :lol: ). Може да има символични награди!

Все пак колите ни събират, нека и те бъдат включени в срещите!
Thanks given by:
Подкрепям предните мнения за писта Калояново и това, че колите може да са включени по някакъв начин - с едно състезание за най-бърза обиколка примерно. За датите не се наемам с мнение, стига да съм свободен и да не изникне нещо както миналия път-ще участвам.
Thanks given by:
Калояново е добре, като предложение.Авто клубовете с много членове го правят там, но ние сме малко и ще дойде доста нанагорно.
По ценоразпис за наемане на пистата-според сезона и времето за наемане от 350лв/за половин ден до 2500лв. за дати от юни до октомври. За справка-сайта на пистата.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185к.с. М66 /22.11.2005г./
Thanks given by:
100Y0 написа:Калояново е добре, като предложение.Авто клубовете с много членове го правят там, но ние сме малко и ще дойде доста нанагорно.
По ценоразпис за наемане на пистата-според сезона и времето за наемане от 350лв/за половин ден до 2500лв. за дати от юни до октомври. За справка-сайта на пистата.
Мисля,че колегите ще ударят едно рамо за намиране на спонсори,така че да се съберът поне 5-6 хилки,а организацията е бошлаф работа,като има пари... Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Thanks given by:
Може да се говори с Ицо Стоилов/собственика на пистата/ за цена като за наши хора, но засега без ангажимент от моя страна...... просто ми е висока комисионната :twisted: :twisted: :twisted: . Бъзикам се , но на 17.04.2011г. може да се говори на място и по същество. Поздрави!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185к.с. М66 /22.11.2005г./
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)