The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална среща 2011г.-предложение за дата

#11
И за мен от средата на май нататък е еднакво неудобно - започва туристическия сезон и на хората покрай
морето ни е трудно с отпуските, но за когато и да се реши ще направя всичко възможно да присъствам.
Освен за национална може да се помисли и за т.н. микронационални - регионални с преспиване,
но за там организацията трябва да се поеме от съотвените региони - още малко да се постопли и
хвърлям палатката в багажника.

#12
Юни или Юли за мен е без значение аз съм си калпазанин и свободно време имам даже и за раздаване . Обаче тогава са най-големите жеги и от там ме навява мисълта за планината сенчеста ,прохладна ,пивка с цвърчащи скари и шумни волвари . Ако искате мога да видя какви са цените в базата на лесо-техническия университет на Юндола за консумация , преспиване и какви са им резервациите за този период .
TO BE CONTINUE......
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree

#13
На мен ми прелетя една муха през главата и мисля да я споделя с вас ... Big Grin . Можем да разчупим досегашния модел, какво ще кажете да пуснем 3 или 4 варианта на среща по различно време и място така че всеки да намери неговата, т.е. която на него му е удобно откъм време и място. Тъкмо ще се получи и разнообразие и мисля че и недоволните ще бъдат по-малко. Предполагам всеки от вас има идеи къде може да се съберем и нека да сподели, а защо не и да поеме отговорността по организацията. Национална можем да направим и на писта Дракон край Пловдив, само нашия клуб не сме се събирали там, с изключение на ретро състезанията.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)

#14
Идеята за някоя писта е интересна ,може да си направим драг и италянско ! Попринцип съм ЗА ама незнам колата на какво мнение ще е и дали след тия мероприятия ще стигне пак до Русето Big Grin
340gle ,1988,1.7,80hp-минало
850,1992,B5252F,2.5i,20v,170hp-минало
V40 ,1997,B4204S,2.0i,16v,140hp-минало
S40,1997,B4218S,1.8i,16v,115hp-минало
C70,1999,B5234T3,2.3 Turbo,240hp-настояще
V40,1997,B4218S,1.8i,16v,115hp-настояще

#15
kire Wrote:Здравейте приятели!
Времето лети,и трябва да помислим за тазгодишната Национална среща.
Идеята ми е следната: нека първо определим датата,и спрямо определената дата да търсим и конкретно място :wink:
Анкета мисля че не е нужна...,нека всеки сподели мнение за месец и дата,и в началото на април ще пуснем нова тема ,в която да определим мястото.
Моля за вашата активност Smile
Ето и моето мнение по въпросът-BOSS :lol: :lol:
Като цяло харесвам навремените ти действия ,но най- много ме плаши мястото на срещата .Даже ми се струва ,че с това трябваше да се започне.БРАТЛЕ..... :oops:
неясно ми е ,колко литра от така златната станала напоследък течност ще ми е нужна. Тия сегашни 2.60 сега и подчти 3.00 лв за литър лятото ,май ще трябва отсега да ги събирам тия пари.Затова ,да не умуваме много за датата ,защото и без това отсега едва ли може някой да знае какво ще прави на тия дати................Та пускай дебатите за МЯСТОТО Кире .
Това беше моето мнение ...с УВАЖЕНИЕ един от вас.

#16
И малко не по темата, но мисля че трябва и затова да се помисли от сега!!!

Според мен ще е добре ако на тези национални срещи (и не само национални) да се организират някакви игри, състезания,оценяване на коли по някакви параметри(добър тунинг, озвучаване, оригинален класически вид) и т.н., а не да седим само по масите(не че се оплаквам :lol: ). Може да има символични награди!

Все пак колите ни събират, нека и те бъдат включени в срещите!

#17
Подкрепям предните мнения за писта Калояново и това, че колите може да са включени по някакъв начин - с едно състезание за най-бърза обиколка примерно. За датите не се наемам с мнение, стига да съм свободен и да не изникне нещо както миналия път-ще участвам.

#18
Калояново е добре, като предложение.Авто клубовете с много членове го правят там, но ние сме малко и ще дойде доста нанагорно.
По ценоразпис за наемане на пистата-според сезона и времето за наемане от 350лв/за половин ден до 2500лв. за дати от юни до октомври. За справка-сайта на пистата.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.

#19
100Y0 Wrote:Калояново е добре, като предложение.Авто клубовете с много членове го правят там, но ние сме малко и ще дойде доста нанагорно.
По ценоразпис за наемане на пистата-според сезона и времето за наемане от 350лв/за половин ден до 2500лв. за дати от юни до октомври. За справка-сайта на пистата.
Мисля,че колегите ще ударят едно рамо за намиране на спонсори,така че да се съберът поне 5-6 хилки,а организацията е бошлаф работа,като има пари... Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили

#20
Може да се говори с Ицо Стоилов/собственика на пистата/ за цена като за наши хора, но засега без ангажимент от моя страна...... просто ми е висока комисионната :twisted: :twisted: :twisted: . Бъзикам се , но на 17.04.2011г. може да се говори на място и по същество. Поздрави!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)