The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дайте ми съвет.

#31
Мисля че това фолио (махагон) е заводско, защото върху стандартната гумена лента на жабката и над въздухоеодите има монтирана отделна лайсна. Колата беше собственост на приятел 14г и от 2-3 месеца е моя Smile В този вид е от както я помня. Никога не съм се занимавал с тази марка и модел, но от както я имам се влюбвам всеки ден все повече в нея и ми е интересно защо е с това табло. Интересува ме и защо лайсните по вратите са боядисани черен мат ? Под боята са лъскави. И за кой модели са характерни допълнителни лайсни по тавана и вратите ?
[Image: 023653476.jpg?r=0]
[Image: 023653478.jpg?r=0]
[Image: 023653479.jpg?r=0]
[Image: 023653480.jpg?r=0]
<!-- m --><a class="postlink" href="http://oldguns.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://oldguns.blogspot.com/</a><!-- m -->
Reply

#32
Махагонките са си фабрични..Има просто такива разновидности,които са в тон с волана...
Ама..тва табло иначе и аз сефте виждам такова. Какви са точно тия датчици..Щото при мен на тяхно место стои касетофона.
Reply

#33
Аз също имам тези датчици, и около вратите ми е така боядисана, но нямам махагона.
Явно това е като вид екстра.
Направи го както трябва!
Reply

#34
Уредите са Термометър за външна температура, Волтметър, Оборотомер и Температура на масло. Може би изпълнението е интересно и след 10-20г ще е рядкост да се види добре запазено. Мислех да я закарам на сбирката в събота пред А.Невски, но реших че не е в добър вид за там. Като отидох обаче, забелязах че няма нито едно 240 и това щеше да е интересен експонат. Може би като му пооправа забележките ще става за някоя изложба Smile
Reply

#35
indenor xd-88 Wrote:И за кой модели са характерни допълнителни лайсни по тавана и вратите ?

Само са моделите GLE.
Малко сме хората които имаме такива автомобили :wink:
   
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#36
indenor xd-88 Wrote:Уредите са Термометър за външна температура, Волтметър, Оборотомер и Температура на масло. Може би изпълнението е интересно и след 10-20г ще е рядкост да се види добре запазено. Мислех да я закарам на сбирката в събота пред А.Невски, но реших че не е в добър вид за там. Като отидох обаче, забелязах че няма нито едно 240 и това щеше да е интересен експонат. Може би като му пооправа забележките ще става за някоя изложба Smile

Колега, не си внимавал достатъчно. На площада имаше 2 бр Volvo 240 - бензиновата лимузина на Дани и Кирето и дизеловото комби на Владо.
Reply

#37
Извинявам се, тръгнах си рано и не съм ги видял. Видях само едно 740 боядисано с бронз за печка и доста занемарено, съжалявам че съм пропуснал колеги от форума, ще дойда на някоя следваща сбирка.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://oldguns.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://oldguns.blogspot.com/</a><!-- m -->
Reply

#38
Казваш какво ти трябва, тук имаше една 240-ка седан на части и все ще го намерим Smile
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply

#39
n0_m0r3_pa1n Wrote:Казваш какво ти трябва, тук имаше една 240-ка седан на части и все ще го намерим Smile

Пишете ме и мене в списъка на крайно нуждаещите се :mrgreen: Като например с един преден десен мигач, ама целия, барабар с леглото и щипките на които се захваща в калника. Arrow
Reply

#40
Колега, дали са цялото купе за скрап.. Сега има останал само 4 цилиндров двигател, но не попитах какъв.. Видях само, че има 4-ка в моргата, други модели не видях...
I ROLL
VOLVO 740 2.0 163 h.p. B200ET 1985
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)