The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предложения за лого

#1
Ей тука нахвърлях набързо една идея. Кажете си мнението за самата идея да знам дали да я разработя сериозно или да мисля нещо друго. Моля бъдете искрени Big Grin
[Image: logo1.jpg]
[Image: logo2.jpg]
Reply

#2
Еми идеята е добра но,мисля че не си отива в овална форма да сложиш квадрат,значи ако се разработи малко може да се получи много добре.

ПП:Но нека да изчакаме и да чуеме и видиме други предложения на клубарите :wink: Arrow
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#3
VolvoFan Wrote:Ей тука нахвърлях набързо една идея. Кажете си мнението за самата идея да знам дали да я разработя сериозно или да мисля нещо друго. Моля бъдете искрени Big Grin
[Image: logo1.jpg]
[Image: logo2.jpg]

Честно казано облият ми харесва, въпреки, че съм поддръжник на тезата за това, че логото трябва да е правоъгълно. Все пак с това са известни автомобилите Волво (с грубовати ръбести форми). Ако махнеш рамката на по-правоъгълния може да ми хареса повече. Все пак не съм сам и е по-добре повече клубари да изразят мнение. Иначе като идея ми харесва и особено надписа Bulgaria. Може някъде долу да пише с малък шрифт <!-- m --><a class="postlink" href="http://volvoclub-bg.com/">http://volvoclub-bg.com/</a><!-- m -->

Да допълня, че това не е предложение за стикери, а за банер и за картинка горе в ляво както и на главната страница (по която все още се работи).
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#4
Добре. Ще поработя още малко да видим какво ще се получи.
Reply

#5
Това ме кефи максимално и в двата варианта макар че овала ми е слабост . И ако ти на това му викаш "нахвърлях набързо една идея" с удоволствие ще видя какво ли ще сътвориш ако се позамислиш малко?

ПП оттеглям тотално предложението си и съм "ЗА" това. връщам си стария аватар - щото прилича на това Big Grin
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#6
sasho_s40 Wrote:Това ме кефи максимално и в двата варианта макар че овала ми е слабост . И ако ти на това му викаш "нахвърлях набързо една идея" с удоволствие ще видя какво ли ще сътвориш ако се позамислиш малко?

ПП оттеглям тотално предложението си и съм "ЗА" това. връщам си стария аватар - щото прилича на това Big Grin

Ами буквите не съм си играл да ги наглася и са малко несъразмерни, а с формата и аз имам проблем и не мога да я нагодя. Сега го мъча да висим какво ще родя Big Grin
Reply

#7
И двете са супер, но да не забравяме адреса на сайта - трябва да се вижда!
Reply

#8
супер са наистина немога си изкривя душата, но ще ни трябва и банер за размяна на линкове, 480х60 480х80 и може би един малък 120х60 мисля беше размера но ще проверя пак за малките бутончета а това неми идва на акъла как да го сместим там.
Reply

#9
Що се отнася до рамката, макар и Volvo да означава търкалям се (от латински), овала прекалено много подчертава родството с Форд, а и е далеч от цялаостната концепция на марката, за избягване на овалните форми. Затова правоъгълната рамка със заоблени ъгли, като че ли е по-добра.

Не прилича ли обаче твърде много на това: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvo.com/suppliers/global/en-gb/">http://www.volvo.com/suppliers/global/en-gb/</a><!-- m -->

VOLVO e репигия!
Reply

#10
За съжаление, аз нищо не виждам.... Cry :?: :?: :?:
I'd like mornings better if they started later
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)