The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WTCC

#1
Здравейте колеги, любители на световния пистов шампионат за туристически автомобили. Днес на пистата в Куритиба, Бразилия започна WTCC сезон 2011г., в което любимата ни марка автомобили участва. В първия старт нашия човек-Робърт Далгрен със С30 завърши на 12-то място. Ще чакаме още от следващия кръг да се представи по-добре, защото тогава се очаква да стартира с нов по-мощен двигател. С интерес очаквам днешния втори манш. Поздрави на всички и успех!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#2
Във втория манш Роб Далгрен завърши на 13-то място.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#3
Май тук е мястото да припомним спортната история на марката, която започва....още със създаването и Wink
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=sM0N4eERDm8" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.youtube.com/watch?v=sM0N4eERDm8</a><!-- m -->
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply

#4
:notworthy:
Reply

#5
Първи точки за волво и Роб Далгрен за 2011г., след като той завърши на седмо място във втория старт на надпреварата в Белгия. Пожелавам му успех !!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#6
Преди броени минути Роб Далгрен спечели последната тренировка с волво С30 в WTCC, при това с над 1,2сек. пред Робърт Хъф с шевролет. Много добри думи за колата и пилота от коментатора на Euro sport. Не съм очаквал такова развитие, но пилота казва, че се уцелили правилните настройки.Пожелавам му успех в днешните стартове на писта Хунгароринг.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#7
Малко след старта отпадна Sad , ще видим на 2ят как ще е.
Reply

#8
Наистина жалко за нашето момче-отпадна още на третия завой. Стискам му палци за втория манш!!!
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#9
Втория старт днес бе доста по-успешен. Явно колата е вече с новия двигател, защото въпреки наказанието зае девето място и взе точки.Лично аз до този уикенд не съм виждал волвото да върви така добре-преди преминаването през пит лейна вървеше на чудесната четвърта позиция. Наказанието беше справедливо, явно адреналина дойде в повече на Далгрен, но да не забравяме, че на мокро дори и лек контакт води до излизане от пистата. Ще очакваме по-добри класирания след две седмици Big Grin !
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#10
Проблема е,че не допускат Аматьори като мен,които постоянно тренират в Котел-Омуртаг и Сливен-Ичера.А от време на време,пескачат Бузлуджа и Шипка.
Тогава повярвай ми,резултатите,ще са главозамайващи,особено след дозареждане с Казанлъшка гроздова.
Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)