The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Какъв е този клапан и за какво служи?

#1
Тази джаджа ми вкарва масло в маркуча от въздушния филтър. Знае ли някой за какво служи и дали трябва да се ремонтира или да се смени с ново.... като казвам вкарва масло имам предвид малко... например за един цикъл на маслото нямам осезаем спад....т.е. за 8000км не съм доливал и на пръчката не е мръднало нивото с повече от 2 мм
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#2
Тази джаджа ми вкарва масло в маркуча от въздушния филтър. Знае ли някой за какво служи и дали трябва да се ремонтира или да се смени с ново.... като казвам вкарва масло имам предвид малко... например за един цикъл на маслото нямам осезаем спад....т.е. за 8000км не съм доливал и на пръчката не е мръднало нивото с повече от 2 мм


Attached Files Thumbnail(s)
   
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#3
Тва не са ли картерните газове?
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#4
Тва не са ли картерните газове?
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#5
Shubert Wrote:Тази джаджа ми вкарва масло в маркуча от въздушния филтър. Знае ли някой за какво служи и дали трябва да се ремонтира или да се смени с ново.... като казвам вкарва масло имам предвид малко... например за един цикъл на маслото нямам осезаем спад....т.е. за 8000км не съм доливал и на пръчката не е мръднало нивото с повече от 2 мм

Това е отдушник за картерни газове, ако го нямаше, щеше да ти изхвърли щеката за маслото. Нормално е да е омаслено оттам, тъй като има маслени изпарения.
Reply

#6
Shubert Wrote:Тази джаджа ми вкарва масло в маркуча от въздушния филтър. Знае ли някой за какво служи и дали трябва да се ремонтира или да се смени с ново.... като казвам вкарва масло имам предвид малко... например за един цикъл на маслото нямам осезаем спад....т.е. за 8000км не съм доливал и на пръчката не е мръднало нивото с повече от 2 мм

Това е отдушник за картерни газове, ако го нямаше, щеше да ти изхвърли щеката за маслото. Нормално е да е омаслено оттам, тъй като има маслени изпарения.
Reply

#7
точно, и на мен на такова ми прилича. Трянва да имаш едно филтърче вътре, което когато се запуши ти разказва играта, докато разбереш, че е то Confusedhock:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#8
точно, и на мен на такова ми прилича. Трянва да имаш едно филтърче вътре, което когато се запуши ти разказва играта, докато разбереш, че е то Confusedhock:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#9
Това е отдушник. Единствената причина да е вкаран във въдухопровода е екологията. Нормално е да е омаслен. При мен понеже е малко по разлечно и един майстор ми го беше свързал грешно, та карах известно време и без да ми е свързан към въздухопровода, Няма никакни проблеми. -)
IN VIA VERITAS
Reply

#10
Това е отдушник. Единствената причина да е вкаран във въдухопровода е екологията. Нормално е да е омаслен. При мен понеже е малко по разлечно и един майстор ми го беше свързал грешно, та карах известно време и без да ми е свързан към въздухопровода, Няма никакни проблеми. -)
IN VIA VERITAS
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)