The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Части ходова част

#1
Здравейте някой може ли да ми каже цени на шарнири ,Вътрешни и външни накраиници за Волво 460 95 година и от къде ги е купил за София става въпрос.
Цените които ми обявиха в Скантех са около 35 лева за шарнир и накраиниците са около 30 лева бройката.
ТЕзи цено нормални ли са ,защото на мен ми се струват високи.
Reply

#2
stutsi Wrote:Здравейте някой може ли да ми каже цени на шарнири ,Вътрешни и външни накраиници за Волво 460 95 година и от къде ги е купил за София става въпрос.
Цените които ми обявиха в Скантех са около 35 лева за шарнир и накраиниците са около 30 лева бройката.
ТЕзи цено нормални ли са ,защото на мен ми се струват високи.

Конкретно за 4-ката не знам дали са нормални, но за повечето масови коли вървят в тези граници.Според мен не са скъпи.
1983 Volvo 244, B200E - carb., manual M46, 121hp., 158Nm.- Аврора
1999 Volvo S80, B5204T4, manual M56, 180hp., 240Nm - Албиноса
R.I.P. Холандецо
Неам нерви,за тва карам Волво! :-)
Reply

#3
Днес се обадих на един приятел от Варна.
Цените които ми обяви са в пъти по-ниски
Става съпрос пак за англииски части
шарнир 18 лева
вътрешен накрайник за хидравлична рейка 22 лева
външен накрайник 13 лева Smile
Ще пазарувам от него Big Grin
Само за информация имам и Мерцедес Ц-класа цялата кормилна щанга с вътрешни и външни накраиници купих за 98 лева с малка отстъпка де.
Шарнири по 16 лева.
Да не говорим за колата на жена ми ...
Там цените са още по приемливи.
Та незнам колко са нормални тези цени .Все пак това е кола на много години,нереално е...
Но тази дърта бабичка незнам защо ми влезна под кожата и искам да си я стегна и да ме вози .
Reply

#4
след като знаеш цените ,какъв отговор очакваш ...естествено ,че шарнир за 16 лв от Турция ,няма нищо общо с тоя за 35 лв .....аз например търся втулки за задните носачи ,дали има английски ? :?: че в скан-текста е цена
Reply

#5
Колега аз ти говоря за цени на англииски части които ми се обявиха в скантекс.: Не говоря за турски...
Макар ,че ако трябва да сме точни съм слагал турски части на други коли по препоръка на познат монтьор,вместо оригинални и излезнаха доста по сполучливи.
Но както и да е това е друга бира :lol:
Попитах преди да съм разпитал за други оферти,понеже останах с впечатление ,че там е най-приемливата оферта..
А за задните втулки дай повече информация.коя година е и т.н.за това дето пишее под аватара ти ли става въпрос?Ще попитам и ще ти кажа,ако съм полезен и е по оферта ще съм много доволен.
Важното е да се скапва спекулата колкото може повече :lol:
Reply

#6
и от мен съвет: пробваите и цените в мото пфое - понякога си заслужава последно си взех тампони за носачите по 17 лева парчето оригинални естествено.
Reply

#7
plamib Wrote:и от мен съвет: пробваите и цените в мото пфое - понякога си заслужава последно си взех тампони за носачите по 17 лева парчето оригинални естествено.

днес е 12 -ти април -деня на лъжата мина
Reply

#8
може да говори за предните носачи.Толкова са ,ама не оригинални Smile
Reply

#9
Шарнир на скантех-30лв. накрайник-30лв. биалетка-30лв. също са на скантех това са цените утре отивам да ги купувам и ще правя цялата предница.

Volvo V40 1.9tdi 97г.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)