The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
високооктанов бензин или просто качествен такъв....

#61
Мерси за сведенията, hamak, аз завчера се сдобих с такава карта в ОМВ. Моята гад има бездънен търбух (67.5 л), та успя наведнъж да поеме 60-те. За малко да пропусна картата обаче, че като видях сметката, се олюлях и хванах за щанда да не се смъкна долу. Wink
Reply

#62
Така е, цените на горивата подкосяват крака. Smile И аз мисля да се сдобия с една такава карта, че мисля са ограничени бройките. Моя 60л. събира и хич не им се мръщи. Аз лично всеки ден разглеждам цените на бензиностанциите да не би случайно да се объркат да смъкнат повече цените :mrgreen: . Има един сайт, който съм го харесал през фейсбука и всеки ден качват цени на горивата за по-така големите бензиностанции. До сега каквото е пишело там, такова е било и по бензиностанциите.


Ето линк, ако някой има интерес: http://b4b.bg/category/%D1%86%D0%B5%D0%B...%82%D0%B0/


Поздрави,
Иван
Volvo V50 2.0D '08 - Now
Volvo V40 2.0T '01 - Ex
Reply

#63
hamak Wrote:...Аз лично всеки ден разглеждам цените на бензиностанциите да не би случайно да се объркат да смъкнат повече цените :mrgreen: . Има един сайт, който съм го харесал през фейсбука и всеки ден качват цени на горивата за по-така големите бензиностанции. До сега каквото е пишело там, такова е било и по бензиностанциите.
Ето линк, ако някой има интерес: http://b4b.bg/category/%D1%86%D0%B5%D0%B...%82%D0%B0/


Поздрави,
Иван
Полезен сайт, благодаря Smile
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

#64
<!-- m --><a class="postlink" href="http://fuelo.net/">http://fuelo.net/</a><!-- m -->
Reply

#65
И това ако не е МОНОПОЛ! :lol:
"Нов внос" -> нови знания и умения
Wink
Reply

#66
За съжаление е така
Reply

#67
я да споделя и аз малко пресни впечатления... между другото от три години карам почти само с ЕКО 100 и не съм имал никакви проблеми. Заради цената им бях започнал да правя компромиси и реших да пробвам и с друг бензин... между другото на ОМВ бензиностанцията е на 30 метра от нас, а и се сдобих и с карта за отстъпка. Карах два месеца само с ОМВ Max Motion 100 - около 3000 км изминах. Последният път направо видях очеизвадната разлика в качеството на бензина. На отиване до Хасково изцяло пълен резервоар от ОМВ 100 октанов, на връщане до Варна допълнен с на Еко 100 октанов (около 50 л) и лъсна грозната истина - въпреки че беше смесен бензина, на връщане разхода ми падна средно с 1.5/100 при едно и също каране. Така че съм вече твърдо за Еко 100! А ако има някой мераклия, ще му направя подарък с удоволствие - картата за отстъпки на ОМВ :mrgreen:
Infiniti Q60 Cabrio 320hp
Infiniti EX37 GT Premium 320hp eх
Volvo XC90 2.5T 210hp ex
Volvo 760GLE 2.4TD 105hp ex
Reply

#68
Брей, тези българо-международни вериги много хубаво работят! :lol:
Volvo For life!
Reply

#69
Jeronimous Wrote:я да споделя и аз малко пресни впечатления... между другото от три години карам почти само с ЕКО 100 и не съм имал никакви проблеми. Заради цената им бях започнал да правя компромиси и реших да пробвам и с друг бензин... между другото на ОМВ бензиностанцията е на 30 метра от нас, а и се сдобих и с карта за отстъпка. Карах два месеца само с ОМВ Max Motion 100 - около 3000 км изминах. Последният път направо видях очеизвадната разлика в качеството на бензина. На отиване до Хасково изцяло пълен резервоар от ОМВ 100 октанов, на връщане до Варна допълнен с на Еко 100 октанов (около 50 л) и лъсна грозната истина - въпреки че беше смесен бензина, на връщане разхода ми падна средно с 1.5/100 при едно и също каране. Така че съм вече твърдо за Еко 100! А ако има някой мераклия, ще му направя подарък с удоволствие - картата за отстъпки на ОМВ :mrgreen:
Ти си го казал за "любимата" ми марка бензиностации ... защо ще добавя - пълни мошеници са! :evil:
btw ... с бензина се е**ват повече отколкото с нафтата!
BG VOLVO Member #00409
Reply

#70
JMI Wrote:Брей, тези българо-международни вериги много хубаво работят! :lol:
Данчо, така се правят много пари - с измама!
Другият вариант е ... починала богата леля, за която не си предполагал, че съществува :mrgreen:
btw ... за последните 2-3 седмици горивата паднаха с над 12 ст. ... вече дизелът е 2,49лв./литър ... но видимо явно се кара по-малко, защото производството на ЛукОйл е намалено с около 20% и по-скоро това е причината за намаляване на цената, т.к. петролът не е паднал, а доларът си държи стойности в момента ... и тук лъсва още една лъжа - как ни дрънкат с по-високи цени, безконтролно! :evil:
Представете си какво ще се случи, ако сме обединени и спрем да зареждаме само за 1 седмица - ще им се е*е м***та лъжлива на тия крадци :lol:
BG VOLVO Member #00409
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)