The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
едно V50

#11
zmiko Wrote:интересува ме фаровете как са боядисани -отнема ли време и пари ...и до колко е надежно
Здравей,колега
за фаровете ще ти кажа каква е историята исках да ги направя черни,но не знаех как,видях,че в Овърдрайв предлагат такава услуга,но момчето ми каза 500лв на фар....и направо ми разби въображението,и след мн.писане по форумите и търсене на решение,попаднах на видео в Ютуб в което един пич показва как става и начина е следния;
сваляш фара,почистващ го хубаво и го слагаш във фурната(печеш) на 140градуса 4/5мин. изваждаш и със широка отверка отделяш предната част от основата,самата пластмаса е на щипки отделяш я и пръскаш с термо спрей защото ако е обикновен има опасност да се запали,след това слагаш по обратния ред,пак във фурната на 140 градуса за 4/5мин.изваждаш и натискаш хубаво,за да прилепне добре!халогените по същия метод
става за 2/3ч и струва около 10лв Wink а не 500 на фар Smile
[Image: image.php?u=62900&type=sigpic&dateline=1287592630]
Reply

#12
Karlsson Wrote:Колега, може и да ми се разсърдиш но все пак щом си пуснал темата то би трябвало да си съгласен предварително че ще понесеш критика на база на това че всеки си има негов вкус.
Колега,няма за какво да ти се обиждам,за това съм направил темата искам да събера мнения и да реша кое,кво и накъде Smile
Твоето мнение е доста обстойно,за което благодаряSmile
Аз главно за стоповете се чудя,не искам да прилича на "пернишки голф"за това търсих специално транспарантно фолио,през което изглеждат опушени(макар,че на снимката е малко по различно) а не както казваш ти боядисани пред блока за 6лв Smile,защото пък иначе са мн.червени и не се връзва на нищо,и др причина заради,която са с фолио,е че ако не ми хареса мога да го сваля,но още не мога да разбера Smile
За боядисването на лайсните се въздържам за сега,по скоро обмислях да боядисам черните пластмаси,който са отдолу да ги направя с цвета на купето-така ми се струва,че ще изглежда по-ниска(но може би по натам)
но все пак аз не искам някакъв зашеметяваш "тунинг"а само както каза ти да се пипнат някой детайли,което мисля,че правя и аз Smile
Фолиото на прозорците е 3М,не затруднява виждането и е с 99% УВ защита,сложих го с цел лятото да не гори салона от слънцето и да помага на климатика,от доста време търся решение как да сложа и на предните,търсих варианти със различни сертификати,но за сега нищо,вариант е да сложа най-светлото което ще ми върши работата за защита,но се надявам,че ще открия начин да сложа и на предните същия номер като задните,за да се получи найстина добро но....
[Image: image.php?u=62900&type=sigpic&dateline=1287592630]
Reply

#13
На мен пък ми харесва, като цялостна визия...освен едно нещо. Изглежда като XC Big Grin Големите джанти повдигат колата (няма да влизам в подробности, какво се случва с поведението на пътя Wink ) Дори при 17" джанти имаш 50-70мм между гумата и калниците...т.е. решението е едно - coilover-и (за този модел има от много производители, на различни цени) и тогава ще стане мноооого по-добре. Фаровете са станали супер (може и обикновена боя...няма как да се "запали" Wink ). Не боядисвай праговете и спойлерите в цвета на купето, ще стане грозно (а ще тябва да направиш същото и с фаровете). Когато правиш нещо се придържай, към една идея....за момента гледам се очертава идеята да е соньо и черно. Стоповете седят добре, заедно със стъклата...все едно се сливат със задното стъкло....но някакси се губят..може би трябва да оставиш бялата част на стопа да си е бяла Wink . Решетката без емблема, наистина обезличава автомобила, карах известно време без емблема и все нещо ми липсваше...докато не намерих решението.... жълтата емблема с учтивия лос Wink . Пробвай, дали няма да седи добре. Това е от мен...Тунинг раздела, нещо се пораздвижи напоследък Big Grin
@Rado_91
Абе човек, ти тез стопове....по-добре ги махни...и без това не вършат работа....вече Big Grin Big Grin Big Grin
Поздрави!
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply

#14
LeecH Wrote:На мен пък ми харесва, като цялостна визия...освен едно нещо. Изглежда като XC Big Grin Големите джанти повдигат колата (няма да влизам в подробности, какво се случва с поведението на пътя Wink ) Дори при 17" джанти имаш 50-70мм между гумата и калниците...т.е. решението е едно - coilover-и (за този модел има от много производители, на различни цени) и тогава ще стане мноооого по-добре. Фаровете са станали супер (може и обикновена боя...няма как да се "запали" Wink ). Не боядисвай праговете и спойлерите в цвета на купето, ще стане грозно (а ще тябва да направиш същото и с фаровете). Когато правиш нещо се придържай, към една идея....за момента гледам се очертава идеята да е соньо и черно. Стоповете седят добре, заедно със стъклата...все едно се сливат със задното стъкло....но някакси се губят..може би трябва да оставиш бялата част на стопа да си е бяла Wink . Решетката без емблема, наистина обезличава автомобила, карах известно време без емблема и все нещо ми липсваше...докато не намерих решението.... жълтата емблема с учтивия лос Wink . Пробвай, дали няма да седи добре. Това е от мен...Тунинг раздела, нещо се пораздвижи напоследък Big Grin
@Rado_91
Абе човек, ти тез стопове....по-добре ги махни...и без това не вършат работа....вече Big Grin Big Grin Big Grin
Поздрави!
Благодаря LeecH,
ти си разбрал,синьо/черната ми идея :wink: доста мислих дали да оставя бялата част на стопа(мигача и задната)да са си бели,но пък после си викам,ще трябва и мигачите на огледалата да си останат бели,и може би третия стоп,който също е бял,за да се връзват нещата...така си мислех аз(незнам колко е правилно де Smile)
За пружините,съм го решил още от както си купих колата,и на мен това страшно мн.ми вади очите,но все не мога да заделя 500-600лв(хванала ме е кризата Sad) иначе,че една кола изглежда в пъти по-добре когато е "свалена"спор няма-хич не ми допада ОФ-роуд стила :o
За емблемата,понеже харесвам изчистените коли,веднага махнах всичките,след това преработих и решетката,и когато върнах оригиналната емблема за проба беше по-добре,но просто изглеждаше;оригиналната решетка боядисана черна Cry а при положение,че съм положил доста труд да я махна реших .... без Tongue Доста търсих емблемата с лоса м/у др-то(явно не достатъчно),но я намирах само като лепенка,мисля,че ще стане по добре и ще се откроява супер мн.на синьо/черния фон-ще съм благодарен ако споделиш от къде мога да си взема Smile
[Image: image.php?u=62900&type=sigpic&dateline=1287592630]
Reply

#15
playdeni1 Wrote:Доста търсих емблемата с лоса м/у др-то(явно не достатъчно),но я намирах само като лепенка,мисля,че ще стане по добре и ще се откроява супер мн.на синьо/черния фон-ще съм благодарен ако споделиш от къде мога да си взема Smile
И моята е лепенка - силоконова..или там както се води, но си направих пластмасова подложка Wink Гледам, че си от София. Ела на някоя среща на клуба (тамън да видим колата на живо) и питай Кире за лепенките Wink
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply

#16
Благодаря за предложението Smile
ще гледам да дойда на следващата Софийска среща Smile
[Image: image.php?u=62900&type=sigpic&dateline=1287592630]
Reply

#17
Последния ъпдейт Е от днес;почистих гумата от копчетата на средната конзола,и я направих с 3M Di-noc film # 904,както и декоративните елементи на дръжките на вратите-получи се "ОРИГИНАЛНО" :lol: ,процедурата се наложи защото имаше на места надрано,което страшно мн.ме дразнеше.
[Image: IMG_1682.jpg]
[Image: IMG_1681.jpg]
[Image: IMG_1680.jpg]
а тази е бонус :lol: :lol: :lol:
[Image: IMG_1660.jpg]
[Image: image.php?u=62900&type=sigpic&dateline=1287592630]
Reply

#18
Колеги, аз нещо не го разбирам този изцяло оптичния тунинг...

Гледаш я отвън, яка точилка - дъхът ти спира. Като се качиш в нея - ами тя си е същата "бангия"( извинявам се - кола). Кого лъжеш - себе си или другите? Лично при мен след каране на такъв тип кола ми остава горчив привкус - щото това дето е под капака и това дето е отвън не са в синхрон.

Иначе, колата изглежда много добре(мен лично най - ми допадат корекциите по интериора). На колегата playdeni1 само мога да му пожелая със здраве да си я кара (и да и се радва).
V70 T5/99-B5234T3, V70 T5/01-B5244T2, V70 R/04-B5254T, 940 SW/94-B230FT, V70 TDI/98-D5252T - беше, и не беше зле...
-...click
V70 2.4D/08-D5244T5
[Image: redvolvo.jpg]
Reply

#19
peci2000 Wrote:Иначе, колата изглежда много добре(мен лично най - ми допадат корекциите по интериора). На колегата playdeni1 само мога да му пожелая със здраве да си я кара (и да и се радва).
Благодарско колега.Smile
А иначе да изкажа мнение за въпросния оптичен тунинг-Напълно съм съгласен с теб,че когато е направен на кола,на която "нее случайна" тогава е тунинг и вече има смисъл от него и нещата се покриват,а всичко останало е просто..смешна работа-преди беше "фешън"колата от вън да изглежда като..че била изкарана от моргата,но двигателя направен много,и така да правиш лъскавите коли на светофарите за резил.Но всеки иска да бъде различен,а не изкаран под калъп,(не един от всички,а един и всички) то това и движи икономиката всъщност,та така и при мен,исках нещо..което малко да отличава,но не мога да кажа,че това е тунинг,джанти и фолио на стоповете :wink:
[Image: image.php?u=62900&type=sigpic&dateline=1287592630]
Reply

#20
колата колега е супер много яко си я направил лично мен много ме грабна решетката,евла със здраве да си я караш Smile
Човек е голям,колкото са големи мечтите му
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)