The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Още една турбо конверсия на 240

#11
Имам два въпроса , след като е повдигната главата с няколко милиметра как направихте така ,че да няма теч между главата и водната помпа ? От къде взехте или по точно кой накова керамиката на феродовия диск ?
Питам защото в скоро време и на мен ще ми предстоят подобни проблеми и главоблъсканици и без вашата помощ небих се справил . Благодаря предварително .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#12
Tеч от водната помпа няма защото сме добавили една шаибичка която си направихме сами и тази шаибичка има канали за о-пръстени от двете страни и имс допълнотелен о-пръстен.
По втория въпрос керамичния диск пак го наковахме сами а почките ни бяха подарени от колегата Златко от Шумен.
Също така съм намерил подобни плочки в един магазин във варна и са по 13 лева броиката.
VOLVO 244 GL D24 TIC(ЧЕРНИЯ ОБЛАК)
VOLVO V70 AWD B5244T3
Reply

#13
Благодаря за инфото колеги в най-скоро време ще почна да ви притеснявам по осърдно . Даже ще си поръчам при вас всички нужни джаджи като всукателните и изпускателните колектори феродов диск и още други неща които сигурно ще ми излязат в процеса на работа . Самоче ще се въздържя от м46,М47, и М90 ще видя как са цените на гетраг или супра Т5 с камбана от м46-7 .В Турбо брикс много хитро са направени фланците . За спирачките сигурно ще използвам от 2хх (незнам защо не сте доволни от тях ) с дискове от АЙ ПИ ДИ и накладки пак от там .
Общо взето си е голям проект и като влезе в действие ще се чуем и най вероятно ще отскоча до Варна .
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#14
Миналата година ходихме на ретро ралито с черния облък и там прегряха спирачките.
Затова този път заложихме на сигурно с поголеми дискове (305мм) и спирачните апарати трябваше да се сменят заради дисковете ,а накладките са TRV от кито сме много доволни (въпреки цената им от 100лева) нито се изпекаха нито някакъв друг проблем .
Не се притесняваи с каквото можем ще помогнем.
А щом ще идваш на гости ще те посрешнем подобаващо.
VOLVO 244 GL D24 TIC(ЧЕРНИЯ ОБЛАК)
VOLVO V70 AWD B5244T3
Reply

#15
Стискайте палци да се развият нещата както трябва и в най-скоро време и аз ще цъфна в този раздел с подобаващи фотоси Big Grin
Случва се да върви като по масло, а малко по-късно се изяснява, че това е вазелин...
If you dont like where you are, then change it! You are not a tree
Reply

#16
Искрено ви се радвам,и от сърце. Давай те само напред!
Reply

#17
От мен един бърз въпрос, относо фланците на джантите - Външният диаметър и диаметъра на степенният отвор ( отвора на гайките ). :roll:
Имало е някаква причина да ги оставите по-малки от челото на диска или :roll:
Reply

#18
Тези фланци са с размера на оригиналните дискове.
Също така ако е по голям ще е по-тежък и с по-голям инерционен момент.
А тези дискове са от с/в 70 305мм.
VOLVO 244 GL D24 TIC(ЧЕРНИЯ ОБЛАК)
VOLVO V70 AWD B5244T3
Reply

#19
За дисковете в темата е посочено, че са 305мм. :geek:
Имам едни 15' от 8хх и трябва да направя заготовки и Иво да ги дупне и обиколи на РВ-то 8-)
Reply

#20
Колеги , извинявам се , че пиша в тема от 2011 -та година , но тъй като не сте споменали , а ми е интересно .. с какви бутала и биели е двигателя ?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)