The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Задни светлини

#1
Здравейте, отдавна съм регистриран във форума но съм собственик на волво от едва няколко дена. Колата която си купих ми харесва страшно, но както всяка стара кола си има някакви проблеми. Искам да ви попитам за няколко неща, но ще го направя във различни теми. Първо да кажа че колата е VOLVO S40 средата на 2001г. проблемът ми е следния.
Като включа на задна скорост не ми светват задните светлини, за да светнат трябва да натискам силно лоста назад, може би има някакво ключе или незнам... но не сработва както трябва, някой може ли да ми каже какво да търся и къде се намира. Благодаря предварително. Поздрави на всички.
Reply

#2
glacier Wrote:Здравейте, отдавна съм регистриран във форума но съм собственик на волво от едва няколко дена. Колата която си купих ми харесва страшно, но както всяка стара кола си има някакви проблеми. Искам да ви попитам за няколко неща, но ще го направя във различни теми. Първо да кажа че колата е VOLVO S40 средата на 2001г. проблемът ми е следния.
Като включа на задна скорост не ми светват задните светлини, за да светнат трябва да натискам силно лоста назад, може би има някакво ключе или незнам... но не сработва както трябва, някой може ли да ми каже какво да търся и къде се намира. Благодаря предварително. Поздрави на всички.
Сензора на скоростите :wink:
Reply

#3
Благодаря за бързия отговор "moruna", и какво трябва да направя сега, на мен ми се струва че някъде не контактува добре но може и да греша. Ако е в сензора проблема, къде мога да го намеря. Само да кажа че скоростната кутия не е автоматична.
Reply

#4
Скоро смених сензора за задна скорост. Намира се на скоростната кутия. За да стигнеш до него се маха кутията на въздушния филтър и един тампон . Аз сложих сензор на EPS, който взех за 19лв.
Volvo V40, 1.9di,115hp,2002г.
Reply

#5
sasso Wrote:Скоро смених сензора за задна скорост. Намира се на скоростната кутия. За да стигнеш до него се маха кутията на въздушния филтър и един тампон . Аз сложих сензор на EPS, който взех за 19лв.
Това е точния отговор.А автомата няма такъв,успех. Tongue
Reply

#6
Благодаря много за бързите отговори, скоро ще го сменя и аз, само първо да сменя ремъка и маслото Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)