The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нова в отбора :)

#11
Разсипник, лошото при втората ръка коли, че не се появява желаната, когато искаш и на добра цена Wink
И мъжа ми не искаше толкова малък двигател, ама от 6 месеца зяпане на обяви и при дадени претенции от наша страна, финансови ограничения и пр. - това беше супер попадение.
При положение, че веднъж на ден вдигам над 80 и включвам на 5-та (по Цариградско след разклона за Дружба, посока Пловдив) ....ква динамика, кви 5 лева.
Аз лично,на магистрала с над 140 не карам, но подобни пътешествия правим 2-3 годишно....така че скоростта и колко бързо набирала и т.н изобщо не ме вълнуват.

Между другото няма никаква разлика между вървежа на метан и бензин, или да има, аз с моето каране не я усещам.
Volvo V40, 1.6 бензин/метан, 1998г.
Reply

#12
vesimishi Wrote:Разсипник, лошото при втората ръка коли, че не се появява желаната, когато искаш и на добра цена Wink
И мъжа ми не искаше толкова малък двигател, ама от 6 месеца зяпане на обяви и при дадени претенции от наша страна, финансови ограничения и пр. - това беше супер попадение.
При положение, че веднъж на ден вдигам над 80 и включвам на 5-та (по Цариградско след разклона за Дружба, посока Пловдив) ....ква динамика, кви 5 лева.
Аз лично,на магистрала с над 140 не карам, но подобни пътешествия правим 2-3 годишно....така че скоростта и колко бързо набирала и т.н изобщо не ме вълнуват.

Между другото няма никаква разлика между вървежа на метан и бензин, или да има, аз с моето каране не я усещам.


Има разлика, има.Ти просто не я усещаш....
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)