The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Клубът в Пловдив...и не само там

#1
Хайде да видим какво правим с клоновете на клуба, този в Пловдив, като най-многолюден откъм членове и доколко сте сериозните извън централата. Чакам да ви видя ентусиазма за разрастване на дейността извън София, и дали ще има някой, който сериозно да се заеме с това. Необходим е председател, но някой, който наистина ще поеме нещата, не са чак толкова много, само желание трябва. Предполагам всеки може да даде приноса и предложенията си, стига да иска. Хайде действайте!
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#2
Хайде да видим какво правим с клоновете на клуба, този в Пловдив, като най-многолюден откъм членове и доколко сте сериозните извън централата. Чакам да ви видя ентусиазма за разрастване на дейността извън София, и дали ще има някой, който сериозно да се заеме с това. Необходим е председател, но някой, който наистина ще поеме нещата, не са чак толкова много, само желание трябва. Предполагам всеки може да даде приноса и предложенията си, стига да иска. Хайде действайте!
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#3
Тука започва да става Heavy Metal исках да газа гаден метъл, това си е предизвикателство както и да го погледна :wink:
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#4
Тука започва да става Heavy Metal исках да газа гаден метъл, това си е предизвикателство както и да го погледна :wink:
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#5
Амииииии..... :-({|=
... на мен малко не ми достига време за да търча насам натам....
.... ако има някой друг, с възможност, ('щото желание, би трябвало всеки да има) и малко свободно време....
I'd like mornings better if they started later
Reply

#6
Амииииии..... :-({|=
... на мен малко не ми достига време за да търча насам натам....
.... ако има някой друг, с възможност, ('щото желание, би трябвало всеки да има) и малко свободно време....
I'd like mornings better if they started later
Reply

#7
мен сте ме нарочили нещо, желание имам бол, ама времето ми куца, напоследък даже в къщи доработвам Cry Cry Cry

засега предпочитам да давам акъл отстрани, че по лесно
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#8
мен сте ме нарочили нещо, желание имам бол, ама времето ми куца, напоследък даже в къщи доработвам Cry Cry Cry

засега предпочитам да давам акъл отстрани, че по лесно
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#9
Някой не е внимавал на националната среща!!! Или аз съм пропуснал да поясня Smile V40_fen вече е поел този ангажимент! Дал ми е Волво-дума Smile
Чакам администраторите да създадат "клон", в който да има инфо за клубовете из страната (сега в Пловдив, скоро и в други градове - Волво-връх на сладоледа). В този "клон" ще има името на "ОТГОВОРНИКА-Местен Председател, неговият тел. и имейл адрес. Целта е пътувайки из страната, ако някой Волво фен закъса някъде, да се свърже с "брат" от клон на клуба в най-близкия град и да му се окаже помощ!!!
P.S. V40_fen да ми изпрати трите имена и тел-а си на мейла ми, за да го кача, когато стане готова "секцията" - "Клонове из страната" (името на секцията е примерно) Smile
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#10
Някой не е внимавал на националната среща!!! Или аз съм пропуснал да поясня Smile V40_fen вече е поел този ангажимент! Дал ми е Волво-дума Smile
Чакам администраторите да създадат "клон", в който да има инфо за клубовете из страната (сега в Пловдив, скоро и в други градове - Волво-връх на сладоледа). В този "клон" ще има името на "ОТГОВОРНИКА-Местен Председател, неговият тел. и имейл адрес. Целта е пътувайки из страната, ако някой Волво фен закъса някъде, да се свърже с "брат" от клон на клуба в най-близкия град и да му се окаже помощ!!!
P.S. V40_fen да ми изпрати трите имена и тел-а си на мейла ми, за да го кача, когато стане готова "секцията" - "Клонове из страната" (името на секцията е примерно) Smile
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)